Į pradžią
Paieška
Svetainės medis
Rašyti laišką
Spausdinimo versija
Į titulinį
Ginti. Saugoti. Padėti.

Kovo 11-ąją Marijampolės policija demaskavo kanapių augintojus (video)

2017-03-14

Š. m. kovo 11 d. Marijampolės apskrities vyriausiojo policijos komisariato (toliau - apskr. VPK) Kriminalinės policijos Organizuoto nusikalstamumo tyrimo pareigūnams, po beveik pusę metų trukusio tyrimo, pavyko surasti dvi gerai įrengtas ir meistriškai užmaskuotas kanapių auginimo laboratorijas. Sulaikyti 3 įtariamieji - vienas Kalvarijos sav. ir du Marijampolės sav. gyventojai.

Kanapių auginimo laboratorijos buvo įrengtos įtariamųjų gyvenamojo namo rūsyje Kalvarijos savivaldybėje ir viename iš garažų masyvų Marijampolės mieste. Čia Marijampolės apskr. VPK KP Organizuoto nusikalstamumo tyrimo skyriaus pareigūnai paėmė didelį kiekį narkotinių medžiagų.

Sulaikyti 3 asmenys. Du narkotinių medžiagų augintojai (vienas jų ir platintojas) bei narkotinių medžiagų įgijėjas. Laboratorijose darbavosi du broliai - Marijampolės savivaldybės gyventojai R. K. gim. 1978 m. ir E. K. gim. 1977 m. Vienas iš brolių policija gerai žinomas, teistas už anksčiau vykdytas įvairias nusikalstamas veikas. Sulaikymo metu pas asmenis buvo surasta apie 100 gramų kanapių.

Patalpose, kuriose buvo auginamos kanapės, buvo įrengta ventiliacija, specialus apšvietimas, termometras-hidrometras, palaikantis pastovią temperatūrą ir oro drėgmę, sienos išklijuotos šviesą atspindinčia termoplėvele, išvedžiota plastikinių vamzdžių drėkinimo sistema. Šiose laboratorijose rasta išdžiovintų kanapių ir jų dalių, ką tik nuskintų ir džiovinimų kanapių bei auginamų kanapių daigų. Iš viso rasta apie 3 kg narkotinių medžiagų.

Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal tris Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso straipsnius: 260 str. 2 d. - neteisėtas disponavimas narkotinėmis ar psichotropinėmis medžiagomis turint tikslą jas platinti - maksimali įstatyme numatyta bausmė už tokio pobūdžio nusikaltimus - laisvės atėmimas nuo aštuonerių iki dešimties metų, 265 str. 1 d. - neteisėtas aguonų ar kanapių auginimas - baudžiamas viešaisiais darbais arba bauda, arba laisvės apribojimu, arba areštu, arba laisvės atėmimu iki penkerių metų bei 259 str. 1 d. - neteisėtas disponavimas narkotinėmis ar psichotropinėmis medžiagomis be tikslo jas platinti - baudžiamas bauda arba areštu, arba laisvės atėmimu iki dvejų metų.

Marijampolės apskr. VPK informacija
Aktualijos

 

 

 

 

 

 


Šiuo metu informacija teikiama šiais klausimais:
1) migracija (pasai, asmens tapatybės kortelės, užsieniečių teisinė padėtis Lietuvoje);
2) licencijavimas (leidimai laikyti (nešiotis) ginklus fiziniams asmenims, apsaugos darbuotojų pažymėjimai ir kt.);
3) kaip tapti policijos pareigūnu (stojimas į Lietuvos policijos mokyklą ir Mykolo Romerio universitetą).

Virtualus turas apie Lietuvos policiją
Paieška policijos įstaigų naujienose
Nuo
iki
Paieškos žodis:
 
 
 
 
 
 
  
 
 
  
 
  
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Biudžetinė įstaiga
Saltoniškių g. 19, LT-08105 Vilnius, Lietuva
Tel. (8 5) 271 9731, faks. (8 5) 271 9978
El. paštas info@policija.lt
PVM mokėtojo kodas Nr. LT100005428413 Duomenys apie Policijos departamentą prie VRM kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre
Kodas 188785847
Informacija atnaujinta: 2017-03-14