Į pradžią
Paieška
Svetainės medis
Rašyti laišką
Spausdinimo versija
Į titulinį
Ginti. Saugoti. Padėti.

Policijos pareigūnai gelbėjo susižalojusį uteniškį

2017-03-09

Policijos pareigūnų darbas ir rizikingas, ir pilnas įvairiausių netikėtumų. Tuo buvo galima įsitikinti praėjusį savaitgalį, kuomet du policijos patruliai Dmitrij Čašun ir Aurimas Jakštonis pasirūpino stipriai ranką susižalojusiu uteniškiu, kuriam reikėjo skubios medikų pagalbos.

Kovo 4-os popietė dviem Utenos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kelių policijos skyriaus vyr. patruliams Dmitrij Čašun ir Aurimui Jakštoniui buvo įprasta: tądien jie patruliavo magistraliniame kelyje Kaunas - Zarasai - Daugpilis. Tačiau jų darbo dieną paįvairino neįprasta situacija, kurios metu reikėjo skubiai reaguoti ir priimti tinkamą sprendimą.

Zarasų rajono ribose, netoli Degučių, šie du minėti policijos pareigūnai pastebėjo priešinga kryptimi atvažiuojantį automobilį, kurio vairuotojas signalizavo ilgosiomis šviesomis, jas nuolat perjunginėjo. Pareigūnai iškart sureagavo ir sustojo norėdami išsiaiškinti, jog galbūt kažkam reikalinga pagalba. Jų nuojauta neapgavo.

Susistabdžius automobilį, vairuotoja paaiškino, kad ji gabena vyriškį, kuris labai stipriai kraujavo, mat jo ranka buvo sužeista dirbant kampiniu šlifuokliu. Policijos pareigūnai supratę, kad vyriškio gyvybei gresia pavojus ir reikalinga skubi medicinos pagalba, nedelsdami įsodino nukentėjusįjį į policijos automobilį ir kaip įmanydami greičiau kraujuojantį 42 metų Utenos rajono gyventoją pristatė į Utenos ligoninę. Čia medikai vyriškiui suteikė skubią medicininę pagalbą.

 

 

Laikraščio „Utenos diena" informacija
Aktualijos

 

 

 

 

 

 


Šiuo metu informacija teikiama šiais klausimais:
1) migracija (pasai, asmens tapatybės kortelės, užsieniečių teisinė padėtis Lietuvoje);
2) licencijavimas (leidimai laikyti (nešiotis) ginklus fiziniams asmenims, apsaugos darbuotojų pažymėjimai ir kt.);
3) kaip tapti policijos pareigūnu (stojimas į Lietuvos policijos mokyklą ir Mykolo Romerio universitetą).

Virtualus turas apie Lietuvos policiją
Paieška policijos įstaigų naujienose
Nuo
iki
Paieškos žodis:
 
 
 
 
 
 
  
 
 
  
 
  
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Biudžetinė įstaiga
Saltoniškių g. 19, LT-08105 Vilnius, Lietuva
Tel. (8 5) 271 9731, faks. (8 5) 271 9978
El. paštas info@policija.lt
PVM mokėtojo kodas Nr. LT100005428413 Duomenys apie Policijos departamentą prie VRM kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre
Kodas 188785847
Informacija atnaujinta: 2017-03-09