Į pradžią
Paieška
Svetainės medis
Rašyti laišką
Spausdinimo versija
Į titulinį
Ginti. Saugoti. Padėti.

Kriminalistai iš neteisėtos apyvartos išėmė 11 t nesaugios pieno mišinių kūdikiams „Aptamil“ produkcijos (video)

2017-03-08
Vilniaus apskr. vyriausiojo policijos komisariato Kriminalinės policijos ekonominių nusikaltimų tyrimo valdybos pareigūnai rado ir paėmė didelį kiekį pieno mišinių kūdikiams „Aptamil", įtariama, suklastotų ir pavojingų sveikatai.

Š. m. kovo 2 d. sostinės Kriminalinės policijos ekonominių nusikaltimų tyrimo valdybos pareigūnai, turėdami informaciją dėl neteisėto disponavimo galbūt falsifikuotais pieno mišiniais/maistu kūdikiams „Aptamil" ir bendradarbiaudami su tarptautinėmis institucijomis, atliko patikrinimą vienoje sostinės veikiančioje uždarojoje akcinėje bendrovėje.

Patikrinimo metu piliečiui T. T. priklausančioje įmonėje kriminalistai rado ir paėmė daugiau nei 18 tūkst. pakuočių (11 t) pieno mišinių „Aptamil", kurie, įtariama, yra suklastoti ir pavojingi žmogaus sveikatai. Nelegali produkcija, kurios bendra vertė viršija 240 tūkst. eurų, buvo paruošta realizuoti Lietuvoje ir kitose Europos Sąjungos šalyse, todėl potencialiai galėjo nukentėti tūkstančiai kūdikių.

Pieno mišiniai neteisėtai paženklinti „Danone" įmonių grupei priklausančiu, vienu labiausiai pasaulyje atpažįstamu prekės ženklu „Aptamil", tačiau didžiausią nerimą kelia tai, kad į pakuotes supiltas turinys galbūt neatitinka sveikatos normų reikalavimų ir yra žalingas kūdikių sveikatai. Išvadą dėl šios paimtos produkcijos pateiks Valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba, taip pat oficialūs „Danone" atstovai. Šie įvykiai primena tragiškus įvykius Kinijoje, kuomet dėl apsinuodijimo falsifikuotais pieno milteliais nukentėjo 171 kūdikis, iš jų 13 mirė (Kinijos žiniasklaidos duomenimis, mirė 50-60 kūdikių).

Vilniaus apskr. vyriausiojo policijos komisariato Kriminalinės policijos ekonominių nusikaltimų tyrimo valdyboje pradėtas ikiteisminis tyrimas
dėl svetimo prekių ar paslaugų ženklo naudojimo (Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 204 str.).

Video medžiaga:
 
 
 
 
Vilniaus apskr. VPK informacija
Aktualijos

 

 

 

 

 

 


Šiuo metu informacija teikiama šiais klausimais:
1) migracija (pasai, asmens tapatybės kortelės, užsieniečių teisinė padėtis Lietuvoje);
2) licencijavimas (leidimai laikyti (nešiotis) ginklus fiziniams asmenims, apsaugos darbuotojų pažymėjimai ir kt.);
3) kaip tapti policijos pareigūnu (stojimas į Lietuvos policijos mokyklą ir Mykolo Romerio universitetą).

Virtualus turas apie Lietuvos policiją
Paieška Policijos departamento naujienose
Nuo
iki
Paieškos žodis:
 
 
 
 
 
 
  
 
 
  
 
  
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Biudžetinė įstaiga
Saltoniškių g. 19, LT-08105 Vilnius, Lietuva
Tel. (8 5) 271 9731, faks. (8 5) 271 9978
El. paštas info@policija.lt
PVM mokėtojo kodas Nr. LT100005428413 Duomenys apie Policijos departamentą prie VRM kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre
Kodas 188785847
Informacija atnaujinta: 2017-03-08