Į pradžią
Paieška
Svetainės medis
Rašyti laišką
Spausdinimo versija
Į titulinį
Ginti. Saugoti. Padėti.

Prekybos centro darbuotojams grasinęs Klaipėdos policijos kaimynas sulaikytas per kelias valandas (video)

2017-03-07

Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato (VPK) Klaipėdos miesto PK ir Kriminalinės policijos organizuoto nusikalstamumo tyrimo valdybos pareigūnai per kelias valandas po pranešimo apie ketinimą nužudyti prekybos centro darbuotojus nustatė ir sulaikė įtariamąjį.

Kovo 3 d. į Bendrąjį pagalbos centrą (BPC) paskambinęs asmuo pagrasino nužudyti prekybos centro darbuotojus. Neblaivus asmuo pranešė, kad turi medžioklinį šautuvą, pistoletą bei dvi granatas. Pokalbio metu jis grasino ir įžeidinėjo pareigūnus.

Nustatyta, kad į BPC paskambino bei pareigūnams grasino VPK kaimynystėje gyvenantis 1964 metais gimęs klaipėdietis. Per tris valandas nustatytas ir sulaikytas įtariamasis jau turėjo reikalų su teisėsauga. 2011 metais telefonu jis įžeidinėjo ir grasino nužudyti Klaipėdos miesto savivaldybės Sveikatos apsaugos skyriaus specialistę.


Be to, 2017 m. vasario pabaigoje sulaikytajam buvo skirta administracinė bauda už tai, jog, sulaikytas prekybos centro apsaugos darbuotojų, jis triukšmavo, spjaudėsi, keikėsi. Tąkart jis taip pat buvo neblaivus.

Nei ginklų, nei sprogmenų nerasta. Įtariamasis buvo uždarytas į Klaipėdos apskrities VPK areštinę. Po dviejų parų jis buvo paleistas, paskyrus kardomąją priemonę - rašytinį pasižadėjimą neišvykti.

melagingą pranešimą apie visuomenei gresiantį pavojų, jeigu dėl to buvo iškviestos pagalbos tarnybos, baudžiama viešaisiais darbais arba bauda, arba laisvės apribojimu, arba areštu, arba laisvės atėmimu iki 1 metų.

Klaipėdos apskrities VPK struktūriniai padaliniai ir toliau operatyviai bei efektyviai reaguos į pranešimus apie visuomenei gresiančius pavojus. Kiekvienu atveju bus išnaudotos visos galimybės, kad melagingai apie tokius įvykius pranešę asmenys būtų patraukti atsakomybėn.

Klaipėdos apskr. VPK informacija
Aktualijos

 

 

 

 

 

 


Šiuo metu informacija teikiama šiais klausimais:
1) migracija (pasai, asmens tapatybės kortelės, užsieniečių teisinė padėtis Lietuvoje);
2) licencijavimas (leidimai laikyti (nešiotis) ginklus fiziniams asmenims, apsaugos darbuotojų pažymėjimai ir kt.);
3) kaip tapti policijos pareigūnu (stojimas į Lietuvos policijos mokyklą ir Mykolo Romerio universitetą).

Virtualus turas apie Lietuvos policiją
Paieška policijos įstaigų naujienose
Nuo
iki
Paieškos žodis:
 
 
 
 
 
 
  
 
 
  
 
  
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Biudžetinė įstaiga
Saltoniškių g. 19, LT-08105 Vilnius, Lietuva
Tel. (8 5) 271 9731, faks. (8 5) 271 9978
El. paštas info@policija.lt
PVM mokėtojo kodas Nr. LT100005428413 Duomenys apie Policijos departamentą prie VRM kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre
Kodas 188785847
Informacija atnaujinta: 2017-03-07