Į pradžią
Paieška
Svetainės medis
Rašyti laišką
Spausdinimo versija
Į titulinį
Ginti. Saugoti. Padėti.

Klaipėdos pareigūnų apgauti nepavyko – pranešęs apie neva įvykdytą plėšimą vyras pats sulauks bausmės

2017-03-02

Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Nusikaltimų nuosavybei tyrimo valdybos pareigūnai baigė ikiteisminį tyrimą dėl melagingo pranešimo apie 2017 m. sausio 22 d. Darželio g., Klaipėdoje neva įvykdyto plėšimo.

Šių metų sausio 23 d. į uostamiesčio pareigūnus kreipėsi 1991 m. gimęs vyras, kuris pareigūnams nurodė, jog apie 20:00 val. Darželio g., Klaipėdoje, neva buvęs sustabdytas dviejų 25-30 m. asmenų, kurie paprašė cigaretės, o vėliau įrėmę į šoną peilį, atėmė mobiliojo ryšio telefoną „Samsung". Tyrimą atliekantys pareigūnai netrukus nustatė, jog 1991 m. gimęs, pats praeityje du kartus už plėšimus teistas vyras, dar 2017 m. sausio 21 d., būdamas apsvaigęs nuo alkoholio, Dituvos k., Klaipėdos rajone, pametė savo mobiliojo ryšio telefoną, kurį buvo įgijęs išsimokėtinai iš vienos mobiliojo ryšio bendrovės. Kadangi minėtas telefonas buvo draustas, vyras, siekdamas gauti 229 eurų draudiminę išmoką, kreipėsi į policijos pareigūnus melagingai pranešdamas apie nebūtą nusikaltimą.

1991 m. gimusiam vyrui pareikštas įtarimas dėl melagingo pranešimo apie nebūtą nusikaltimą ir pasikėsinimą sukčiauti, jam paskirta kardomoji priemonė - periodiškas registravimasis policijos įstaigoje.

Tai jau ne pirmas kartas, kuomet Klaipėdos mieste asmenys melagingai kreipiasi į pareigūnus pranešdami apie neva įvykusius plėšimus ir pagrobtą turtą. Policija informuoja, jog esama daug būdų nustatyti tikrąsias įvykio aplinkybes, ir visais atvejai asmenys melagingai pranešę apie nebūtus nusikaltimus nedelsiant traukiami baudžiamojon atsakomybėn.

Vadovaujantis Lietuvos Respublikos Konstitucijos 31 str., asmuo laikomas nekaltu, kol jo kaltumas neįrodytas įstatymo nustatyta tvarka ir pripažintas įsiteisėjusiu teismo nuosprendžiu.

Klaipėdos apskr. VPK informacija
Aktualijos

 

 

 

 

 

 


Šiuo metu informacija teikiama šiais klausimais:
1) migracija (pasai, asmens tapatybės kortelės, užsieniečių teisinė padėtis Lietuvoje);
2) licencijavimas (leidimai laikyti (nešiotis) ginklus fiziniams asmenims, apsaugos darbuotojų pažymėjimai ir kt.);
3) kaip tapti policijos pareigūnu (stojimas į Lietuvos policijos mokyklą ir Mykolo Romerio universitetą).

Virtualus turas apie Lietuvos policiją
Paieška policijos įstaigų naujienose
Nuo
iki
Paieškos žodis:
 
 
 
 
 
 
  
 
 
  
 
  
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Biudžetinė įstaiga
Saltoniškių g. 19, LT-08105 Vilnius, Lietuva
Tel. (8 5) 271 9731, faks. (8 5) 271 9978
El. paštas info@policija.lt
PVM mokėtojo kodas Nr. LT100005428413 Duomenys apie Policijos departamentą prie VRM kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre
Kodas 188785847
Informacija atnaujinta: 2017-03-02