Į pradžią
Paieška
Svetainės medis
Rašyti laišką
Spausdinimo versija
Į titulinį
Ginti. Saugoti. Padėti.

Nakties gaudynės Vilniuje (video)

2017-03-02

Šiandien, paryčiais, Vilniaus apskr. vyriausiojo policijos komisariato Kelių policijos valdybos Kelių patrulių rinktinės pareigūnams įkliuvo trys asmenys, sprukę nuo patrulių vogtu automobiliu „VW Passat".

Apie 1 val. 39 min. Šventaragio g. patruliuojantys pareigūnai pastebėjo automobilį „VW Passat", pavogtą kovo 1 d.
iš automobilių stovėjimo aikštelės Vilniuje, Konarskio g. Patrulių persekiojamo ir stabdomo automobilio vairuotojas, pastebėjęs pareigūnus, tik padidino greitį ir skriejo Senamiesčio gatvėmis, pažeisdamas Kelių eismo taisyklių reikalavimus Gedimino pr. ir Šventaragio g., Arsenalo ir Žygimantų g. sankryžas kirsdamas degant draudžiamam raudonam šviesoforo signalui, vis nepaklusdamas pareigūnų reikalavimui sustoti. Rinktinės g. „VW Passat" išvažiavo į priešpriešinio eismo juostą, kelis kartus sukeldamas pavojingas situacijas kitiems eismo dalyviams. Žirmūnų ir Kareivių g. sankryžoje prie patrulių prisijungęs kitas ekipažas bandė stabdyti skriejantį automobilį jį blokuodami, tačiau „VW Passat" prasuko, kliudydamas tarnybinį automobilį. Lėkdamas Žirmūnų g., ties žiedu, automobilis išvažiavo į priešpriešinio eismo juostą - priešpriešiais važiuojantys automobiliai buvo priversti trauktis, vengdami susidūrimo. „VW Passat" vairuotojas sukėlė ne vieną pavojingą situaciją T. Kosciuškos, Žygimantų, Goštauto, Geležinio Vilko, Žemaitės g.

Dariaus ir Girėno g. „VW Passat" privažiavo aklavietę - bandydamas apsisukti, atsitrenkė į pareigūnų automobilį. Automobiliu važiavęs vyras ir du penkiolikmečiai sulaikyti ir uždaryti į areštinę. Visi jie policijai gerai žinomi
automobilį vairavęs vyras (gimęs 1991 m.) ne kartą teistas už vagystes ir kitus nusikaltimus, nepilnamečiams (gimusiems 2002 m.) pradėti ikiteisminiai tyrimai dėl vagysčių ir plėšimų.
Vilniaus apskr. VPK informacija
Aktualijos

 

 

 

 

 

 


Šiuo metu informacija teikiama šiais klausimais:
1) migracija (pasai, asmens tapatybės kortelės, užsieniečių teisinė padėtis Lietuvoje);
2) licencijavimas (leidimai laikyti (nešiotis) ginklus fiziniams asmenims, apsaugos darbuotojų pažymėjimai ir kt.);
3) kaip tapti policijos pareigūnu (stojimas į Lietuvos policijos mokyklą ir Mykolo Romerio universitetą).

Virtualus turas apie Lietuvos policiją
Paieška policijos įstaigų naujienose
Nuo
iki
Paieškos žodis:
 
 
 
 
 
 
  
 
 
  
 
  
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Biudžetinė įstaiga
Saltoniškių g. 19, LT-08105 Vilnius, Lietuva
Tel. (8 5) 271 9731, faks. (8 5) 271 9978
El. paštas info@policija.lt
PVM mokėtojo kodas Nr. LT100005428413 Duomenys apie Policijos departamentą prie VRM kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre
Kodas 188785847
Informacija atnaujinta: 2017-03-02