Į pradžią
Paieška
Svetainės medis
Rašyti laišką
Spausdinimo versija
Į titulinį
Ginti. Saugoti. Padėti.

Policijos pareigūnai tobulina užsienio kalbų žinias

2017-03-01
Šiandien mokėti užsienio kalbą nėra privalumas. Tai tampa reikalavimu. Lietuvos policija ne išimtis. Užsienio kalba naudojama daugelyje veiklos sričių – tiek patruliuojant ar atliekant  ikiteisminį tyrimą, tiek  bendraujant su užsienio kolegomis ar rengiant oficialias pozicijas bei atstovaujant Lietuvos policiją. Lietuvai įstojus į Europos Sąjungą ir tapus Šengeno erdvės nare, šalyje pagausėjo užsieniečių, kurie atvyksta dirbti, poilsiauti, susipažinti su mūsų šalimi, ir pareigūnai privalo kokybiškai suteikti pagalbą šiems asmenims. Todėl policijos pareigūnai tobulina ne tik profesinius įgūdžius, bet ir gebėjimus bendrauti užsienio kalba. 

Nuo 2017 m. vasario 27 d. dešimt policijos pareigūnų mokosi intensyviuose anglų kalbos kursuose, kurių trukmė – 160 akad. val. ir kuriuos vykdo UAB ,,Kalba.lt“. Baigę mokymus šie pareigūnai bus pasiekę B2 anglų kalbos mokėjimo lygį ir gebės kokybiškai atstovauti tarptautiniuose susitikimuose.
Šie mokymai organizuojami įgyvendinant Vidaus saugumo fondo 2014 – 2020 metų programos finansuojamą projektą Nr. LT/2016/VSF/5.3.1.3 „Policijos sistemos darbuotojų užsienio kalbų mokymas, I etapas“.

Šis projektas vyks 2 metus. Jo metu iš viso 120 visų policijos įstaigų pareigūnų tobulins anglų kalbos gebėjimus. Mokymai bus orientuoti į  oficialių raštų ir elektroninių laiškų rašymą, pristatymų rengimą, pokalbius telefonu, užsienio svečių priėmimą, protokolo pagrindus,  pažeidimo ir jo nagrinėjimo proceso išaiškinimą, gebėjimą padėti orientuotis vietovėje (rasti kelią, arba objektą).
Aktualijos

 

 

 

 

 

 


Šiuo metu informacija teikiama šiais klausimais:
1) migracija (pasai, asmens tapatybės kortelės, užsieniečių teisinė padėtis Lietuvoje);
2) licencijavimas (leidimai laikyti (nešiotis) ginklus fiziniams asmenims, apsaugos darbuotojų pažymėjimai ir kt.);
3) kaip tapti policijos pareigūnu (stojimas į Lietuvos policijos mokyklą ir Mykolo Romerio universitetą).

Virtualus turas apie Lietuvos policiją
Paieška Policijos departamento naujienose
Nuo
iki
Paieškos žodis:
 
 
 
 
 
 
  
 
 
  
 
  
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Biudžetinė įstaiga
Saltoniškių g. 19, LT-08105 Vilnius, Lietuva
Tel. (8 5) 271 9731, faks. (8 5) 271 9978
El. paštas info@policija.lt
PVM mokėtojo kodas Nr. LT100005428413 Duomenys apie Policijos departamentą prie VRM kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre
Kodas 188785847
Informacija atnaujinta: 2017-03-01