Į pradžią
Paieška
Svetainės medis
Rašyti laišką
Spausdinimo versija
Į titulinį
Ginti. Saugoti. Padėti.

Atvirų durų diena į Klaipėdos apskr. VPK sutraukė minias žmonių

2017-03-01

Kovo 1 d. į Klaipėdos apskrities vyriausiąjį policijos komisariatą plūsta minios: tradiciškai, kaip ir kiekvieną ankstyvą pavasarį vyksta Atvirų durų diena. Norą joje dalyvauti dar gerokai prieš renginį išreiškė ne tik vyresniosios bendrojo lavinimo mokyklų klasės, bet ir mažesniuosius moksleivius, darželinukus auklėją pedagogai, pavieniai klaipėdiečiai ir šeimos su mažyliais, žiniasklaidos priemonių atstovai. Suskaičiuota, kad į Vyriausiąjį policijos komisariatą atvyko ne mažiau 300 susidomėjusiųjų.

Su Atvirų durų dienos dalyviais susitiko ir bendravo Klaipėdos apskr. VPK vadovybė, apie policininko profesiją išsamiai pasakojo ir, be abejo, tapti Lietuvos policijos pareigūnais kvietė Mykolo Romerio universiteto, Lietuvos policijos mokyklos atstovai. Kursantas, šiuo metu besimokantis minėtoje mokykloje, jaunuoliams pasakojo, kodėl jo pasirinkimas buvo būtent policija.

Atvykusiuosius, sunkiai tilpusius į didžiausią Klaipėdos apskr. VPK salę, pasveikino ir taip pat policijos bendruomenę papildyti kvietė Vyriausiojo policijos komisariato viršininkas Alfonsas Motuzas. Jis plačiai kalbėjo apie Lietuvos policijoje vykstančius pokyčius ir tai, kaip mūsų instituciją jie daro vis patrauklesne, vis labiau ir labiau motyvuoja pareigūnus ir darbuotojus.

Komisariato viduje ir išorėje, kiemuose, su Atvirų durų dienos dalyviais bendrauja įvairių padalinių, demonstruojančių savo darbo priemones, techniką ir visa kita, ko visuomenė nemato kasdien, pareigūnai. Labiausiai kiekvieno akį traukia „Aras", tarnybiniai automobiliai ir motociklai bei, žinoma, kinologai: ne tiek pareigūnai su specialiais antsiuvais ant uniformų, kiek keturkojai „policininkai". Mažyliai šaukia „valio" ir ploja tarnybiniams šunims už kiekvieną pasirodymo numerį.

Atvirų durų dienos, sulaukiančios vis daugiau visuomenės dėmesio, vyks visos Lietuvos vyriausiuose policijos komisariatuose.


Klaipėdos apskr. VPK informacija
Aktualijos

 

 

 

 

 

 


Šiuo metu informacija teikiama šiais klausimais:
1) migracija (pasai, asmens tapatybės kortelės, užsieniečių teisinė padėtis Lietuvoje);
2) licencijavimas (leidimai laikyti (nešiotis) ginklus fiziniams asmenims, apsaugos darbuotojų pažymėjimai ir kt.);
3) kaip tapti policijos pareigūnu (stojimas į Lietuvos policijos mokyklą ir Mykolo Romerio universitetą).

Virtualus turas apie Lietuvos policiją
Paieška policijos įstaigų naujienose
Nuo
iki
Paieškos žodis:
 
 
 
 
 
 
  
 
 
  
 
  
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Biudžetinė įstaiga
Saltoniškių g. 19, LT-08105 Vilnius, Lietuva
Tel. (8 5) 271 9731, faks. (8 5) 271 9978
El. paštas info@policija.lt
PVM mokėtojo kodas Nr. LT100005428413 Duomenys apie Policijos departamentą prie VRM kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre
Kodas 188785847
Informacija atnaujinta: 2017-03-01