Į pradžią
Paieška
Svetainės medis
Rašyti laišką
Spausdinimo versija
Į titulinį
Ginti. Saugoti. Padėti.

Girtas vairuotojas bandė „tartis“ – pareigūnams įbruko 150 eurų (video)

2017-02-27

Vasario 23 d. vakarą, apie 19.20 val., Telšių apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai, gavę pranešimą apie galimai neblaivų „VW Golf" automobilio vairuotoją, nuskubėjo į Luokės seniūniją. Nurodytas automobilis pastebėtas Jokšų kaime. Nors vairuotojas (gimęs 1960 m.) įvažiavo į garažą ir bandė neigti, jog vairavo, vis tik pareigūnų pergudrauti jam nepavyko. Nustačius vidutinį, 2,24 promilės girtumą, vairuotojas pabūgo jam gresiančios baudžiamosios atsakomybės už vairavimą neblaiviam, tad su pareigūnais bandė „tartis". Deja, šis poelgis jam kainavo dar vieną baudžiamąją atsakomybę.

Sulaikytas už vairo neblaivus, Telšių rajono gyventojas kaip mat surezgė planą ir bandė išvengti baudžiamosios bylos. Tris 50 eurų vertės kupiūras, ant galinės tarnybinio automobilio sėdynės sėdintis pažeidėjas įbruko prie vairo sėdėjusiam pareigūnui. 150 eurų „neišgelbėjo" vairuotojo - principingai ir sąžiningai reaguojantys į bet kokį pažeidimą ir korupcijos netoleruojantys pareigūnai vairuotojo atžvilgiu pradėjo du ikiteisminius tyrimus: pagal LR BK 281 str. 7 d.
(Kelių transporto eismo saugumo ar transporto priemonių eksploatavimo taisyklių pažeidimas) ir LR BK 227 str. 1 d. (Papirkimas).

Policijos pareigūnai dar kartą primena, kad kyšis -
tai bet koks atlygis, kuris siūlomas, žadamas ar duodamas policijos pareigūnui už tai, kad šis priimtų pažeidėjui palankų sprendimą. Kyšiu laikomi ne tik pinigai, tačiau ir įvairios prekės, paslaugos ar kiti daiktai. Vien siūlymo ar pažadėjimo duoti kyšį pakanka, kad būtumėt patraukti baudžiamojon atsakomybėn. Elkitės atsakingai!

Telšių apskr. VPK informacija
Aktualijos

 

 

 

 

 

 


Šiuo metu informacija teikiama šiais klausimais:
1) migracija (pasai, asmens tapatybės kortelės, užsieniečių teisinė padėtis Lietuvoje);
2) licencijavimas (leidimai laikyti (nešiotis) ginklus fiziniams asmenims, apsaugos darbuotojų pažymėjimai ir kt.);
3) kaip tapti policijos pareigūnu (stojimas į Lietuvos policijos mokyklą ir Mykolo Romerio universitetą).

Virtualus turas apie Lietuvos policiją
Paieška policijos įstaigų naujienose
Nuo
iki
Paieškos žodis:
 
 
 
 
 
 
  
 
 
  
 
  
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Biudžetinė įstaiga
Saltoniškių g. 19, LT-08105 Vilnius, Lietuva
Tel. (8 5) 271 9731, faks. (8 5) 271 9978
El. paštas info@policija.lt
PVM mokėtojo kodas Nr. LT100005428413 Duomenys apie Policijos departamentą prie VRM kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre
Kodas 188785847
Informacija atnaujinta: 2017-02-27