Į pradžią
Paieška
Svetainės medis
Rašyti laišką
Spausdinimo versija
Į titulinį
Ginti. Saugoti. Padėti.

Dėl nesėkmių kalčiausia gali būti meilė

2017-02-22

Keista istorija nutiko Jurbarko rajone. Vasario 21 d. vakare gautas moters (g. 1973 m.) pranešimas, kad sugyventinis jos neįsileidžia į savo namus, be to, turi šaunamąjį ginklą. Gavusi šį pranešimą, policija išvyko skubiai - atvejis priskirtas smurtui artimoje aplinkoje.

Nuvykus paaiškėjo, kad policiją kvietusi moteris - policijai gerai žinoma asmenybė, beje, kaip ir vadinamasis sugyventinis (g. 1966 m.). Ją, kaip moterį, galimai įžeidė faktas, jog šis vyras jos neįsileido į namus. Tačiau, kad jau „nukentėjusioji" užsiminė apie ginklą, policija turėjo tikrinti ir šį faktą. Ginklo nerasta, ir galbūt policija dėl meilės reikalų nebūtų „kriminalizavusi" visos šios istorijos, jei ne įtarimą pareigūnams sukėlusios talpos su alkoholio kvapą turinčiais skysčiais. Jų labai giliai ieškoti net nereikėjo - paslėpti 185 talpas su skirtingais kiekiais (iš viso - 224 litrai) skysčio, turinčio naminės degtinės kvapą, realiai yra sudėtinga.

Šioje istorijoje įdomiausia tai, kad, keršydama vyriškiui, kuris moters tiesiog neįsileido į savo namus, ji  nusipelnė protokolo už melagingus parodymus. Dėl šiuose, Skirsnemunės seniūnijoje esančiuose, namuose rasto alkoholio kvapą turinčio skysčio (224 litrų) atsakomybę prisiėmė šeimininko bičiulis (g. 1970 m.), jis sulaikytas, skystis paimtas, o pagal LR BK  201 str. 2 d. (neteisėtas naminių stiprių alkoholinių gėrimų, nedenatūruoto ar denatūruoto etilo alkoholio, jų skiedinių (mišinių) ir aparatų jiems gaminti gaminimas, laikymas, gabenimas ar realizavimas) jam gresia laisvės atėmimo bausmė iki 5 metų.

Marijampolės apskr. VPK informacija
Aktualijos

 

 

 

 

 

 


Šiuo metu informacija teikiama šiais klausimais:
1) migracija (pasai, asmens tapatybės kortelės, užsieniečių teisinė padėtis Lietuvoje);
2) licencijavimas (leidimai laikyti (nešiotis) ginklus fiziniams asmenims, apsaugos darbuotojų pažymėjimai ir kt.);
3) kaip tapti policijos pareigūnu (stojimas į Lietuvos policijos mokyklą ir Mykolo Romerio universitetą).

Virtualus turas apie Lietuvos policiją
Paieška policijos įstaigų naujienose
Nuo
iki
Paieškos žodis:
 
 
 
 
 
 
  
 
 
  
 
  
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Biudžetinė įstaiga
Saltoniškių g. 19, LT-08105 Vilnius, Lietuva
Tel. (8 5) 271 9731, faks. (8 5) 271 9978
El. paštas info@policija.lt
PVM mokėtojo kodas Nr. LT100005428413 Duomenys apie Policijos departamentą prie VRM kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre
Kodas 188785847
Informacija atnaujinta: 2017-02-22