Į pradžią
Paieška
Svetainės medis
Rašyti laišką
Spausdinimo versija
Į titulinį
Ginti. Saugoti. Padėti.

Šilainių seniūnija - „Saugi seniūnija – saugus Kaunas 2016“ nugalėtoja

2017-02-17

Penktadienio popietę Istorinėje Lietuvos Respublikos Prezidentūroje apdovanoti konkurso „Saugi seniūnija - saugus Kaunas 2016"  dalyviai ir saugiausia 2016 m. seniūnija, kuria išrinkta - Šilainių seniūnija.

Ne vienerius metus vyksiančio konkurso komisijai teko nelengva užduotis - seniūnijos uoliai dirbo kuriant saugesnę aplinką Kauno mieste. Komisijoje nariai, Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato (toliau - Kauno apskr. VPK) viršininko pavaduotojas Darius Pliavga, Viešosios tvarkos valdybos viršininkas Remigijus Stukas, Prevencijos skyriaus viršininkė Joana Gudelytė, Bendruomenės pareigūnų veiklos skyriaus viršininkė Agnė Greblikaitė, Kauno miesto savivaldybės Administracijos direktoriaus pavaduotojas Vilius Šiliauskas, Kauno bendruomenių centrų asociacijos administratorė Marija Bindokaitė bei Kauno seniūnaičių asociacijos vadovė Brigita Bingelytė, vieningai nusprendė, kad renkant 2016 m. saugiausią seniūniją vadovausis ne tik numatytais kriterijais, bet ir atsižvelgs į pačios seniūnijos, jos gyventojų iniciatyvumą ir iniciatyvas kuriant saugesnę aplinką, įgyvendinant saugumą užtikrinančias priemones. Susumavus rezultatus, vieningai išrinkta Šilainių seniūnija.

Apdovanojimų metu susirinkusiuosius sveikinę Kauno apskr. VPK viršininko pavaduotojas D. Pliavga ir R. Stukas, ne tik dėkojo seniūnams už ypatingą ir matomą indėlį kuriant saugesnes teritorijas Kaune, bet paminėjo, kad kartu su Kauno miesto savivaldybės administracija kitais metais tobulins konkurso nuostatus, stengsis į rinkimus įtraukti ir pačius  gyventojus, kad galutiniai rezultatai būtų kuo objektyvesni.

Prie sveikinimo žodžių prisidėjo ir Kauno miesto savivaldybės dovaną seniūnijai nugalėtojai įteikė ir Kauno miesto savivaldybės Administracijos direktoriaus pavaduotojas Romaldas Rabačius. „Prisiminus 1994-iuosus, laikus, kuomet galiojo kitokie įstatymai, sunku buvo ir pagalvoti, kad kažkada vyks panašūs apdovanojimai. Šiandien tikrai turime kuo pasidžiaugti. Ačiū seniūnams už jų iniciatyvas ir matomus darbus", - mintimis dalinosi jis.

Prie kavos puodelio seniūnai, Kauno miesto komisariatų viršininkai ir bendruomenės pareigūnai ne tik pasidžiaugė apdovanojimais, sveikino Šilainių seniūną, bet taip pat aptarė ir vykdomus darbus, artimiausius planus.

Kauno apskr. VPK informacija
Aktualijos

 

 

 

 

 

 


Šiuo metu informacija teikiama šiais klausimais:
1) migracija (pasai, asmens tapatybės kortelės, užsieniečių teisinė padėtis Lietuvoje);
2) licencijavimas (leidimai laikyti (nešiotis) ginklus fiziniams asmenims, apsaugos darbuotojų pažymėjimai ir kt.);
3) kaip tapti policijos pareigūnu (stojimas į Lietuvos policijos mokyklą ir Mykolo Romerio universitetą).

Virtualus turas apie Lietuvos policiją
Paieška policijos įstaigų naujienose
Nuo
iki
Paieškos žodis:
 
 
 
 
 
 
  
 
 
  
 
  
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Biudžetinė įstaiga
Saltoniškių g. 19, LT-08105 Vilnius, Lietuva
Tel. (8 5) 271 9731, faks. (8 5) 271 9978
El. paštas info@policija.lt
PVM mokėtojo kodas Nr. LT100005428413 Duomenys apie Policijos departamentą prie VRM kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre
Kodas 188785847
Informacija atnaujinta: 2017-02-20