Į pradžią
Paieška
Svetainės medis
Rašyti laišką
Spausdinimo versija
Į titulinį
Ginti. Saugoti. Padėti.

Po 20 metų tarnybą policijoje baigė generalinio komisaro pavaduotojas Donatas Malaškevičius

2017-02-17
E. Onaičio nuotr.

Šiandien, vasario 17-ąją, Policijos departamente šiltai atsisveikinta su policijos generalinio komisaro pavaduotoju Donatu Malaškevičiumi, nusprendusiu pasukti keliu, vedančiu link Lietuvos Respublikos Vyriausybės.

D. Malaškevičius vidaus tarnybos sistemoje pradėjęs tarnauti 1995-aisiais, kiek daugiau nei po dvidešimties metų baigia karjerą Lietuvos policijoje ir nuo vasario 20-osios darbą pradės Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarijoje. Policijos generalinio komisaro pavaduotojo pareigas ėjęs nuo 2015 m. vasario mėn., vyriausiasis komisaras buvo atsakingas už administravimą, finansinę ir ūkinę veiklą.

Policijos generalinis komisaras Linas Pernavas linkėdamas sėkmingos kloties ir to paties vertybinio požiūrio į viską ir visame kame, D. Malaškevičiui už nuopelnus policijai ir nepriekaištingą tarnybą įteikė policijos pasižymėjimo ženklą „Angelo sargo žvaigždė".Pats vyriausiasis komisaras tardamas žodį pasidalino keletu minčių, dėkodamas visiems jį išlydintiems kolegoms. „Nors sprendimas išeiti nebuvo lengvas, tačiau kažkur giliai viduje žinojau, kad ateis ta diena, kai turėsiu jį priimti. Gyvenimas taip jau sutvarkytas, kad nori nenori, viskam ateina savas laikas, ir kažko pabaiga visuomet yra kažko kito pradžia. Būtent policijoje aš subrendau kaip žmogus, čia susiformavo mano vertybės ir požiūris į daugelį dalykų. Žiūrėdamas atgal viliuosi, kad žmonėms, dirbantiems policijoje, aš daviau bent dalį to, ką jie davė man. Man policija - tai žmonės, kuriuos sutikau ir pažinau dirbdamas kartu ilgesnį ar trumpesnį laiką. Tai bendri džiaugsmai ir rūpesčiai, sėkmės ir nusivylimai, kurie neišvengiami tokioje ilgoje kelionėje, kaip ši. Būtent dėl šios priežasties aš norėčiau padėkoti visiems, kuriuos sutikau viename ar kitame darbo etape ir dėka kurių aš esu būtent toks, koks esu", - kalbėjo D. Malaškevičius.

Lietuvos policijos kolegos linki pavaduotojui Donatui pasisekimo einant naujas pareigas.

Aktualijos

 

 

 

 

 

 


Šiuo metu informacija teikiama šiais klausimais:
1) migracija (pasai, asmens tapatybės kortelės, užsieniečių teisinė padėtis Lietuvoje);
2) licencijavimas (leidimai laikyti (nešiotis) ginklus fiziniams asmenims, apsaugos darbuotojų pažymėjimai ir kt.);
3) kaip tapti policijos pareigūnu (stojimas į Lietuvos policijos mokyklą ir Mykolo Romerio universitetą).

Virtualus turas apie Lietuvos policiją
Paieška Policijos departamento naujienose
Nuo
iki
Paieškos žodis:
 
 
 
 
 
 
  
 
 
  
 
  
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Biudžetinė įstaiga
Saltoniškių g. 19, LT-08105 Vilnius, Lietuva
Tel. (8 5) 271 9731, faks. (8 5) 271 9978
El. paštas info@policija.lt
PVM mokėtojo kodas Nr. LT100005428413 Duomenys apie Policijos departamentą prie VRM kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre
Kodas 188785847
Informacija atnaujinta: 2017-02-17