Į pradžią
Paieška
Svetainės medis
Rašyti laišką
Spausdinimo versija
Į titulinį
Ginti. Saugoti. Padėti.

Klaipėdos pareigūnai vėl su įtartina medžiaga sulaikė nacistinės Vokietijos atributų kolekcininką (video)

2017-02-15

Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kriminalinės policijos organizuoto nusikalstamumo tyrimo valdybos (VPK KPONTV) pareigūnai su įkalčiais sulaikė taksistą, įtariama, platinusį psichotropines medžiagas.

Įtariama, kad individualią taksisto veiklą vykdantis klaipėdietis savo klientams ir naktinių klubų lankytojams platino psichotropines medžiagas. Asmuo yra gerai žinomas uostamiesčio teisėsaugininkams.

Praeityje jis buvo siejamas su organizuotomis nusikalstamomis grupėmis, teistas už narkotinių ir psichotropinių medžiagų platinimą, neteisėtą disponavimą šaunamaisiais ginklais, šaudmenimis, sprogstamosiomis medžiagomis bei kito asmens dokumentais.

2015 m. vasario pabaigoje jo bute ir pagalbinėse patalpose policijos pareigūnai aptiko narkotinių ir psichotropinių medžiagų, Antrojo pasaulinio karo laikų Vokietijos gamybos pistoletus-kulkosvaidžius, maišelius su paraku, didelį kiekį įvairaus kalibro šovinių, minosvaidžio minas, granatas bei kt.

Už šiuos nusikaltimus Klaipėdos apygardos teismo nuosprendžiu nuteistajam buvo paskirti 3 metai 2 mėnesiai laisvės atėmimo, bausmės vykdymą atidedant 3 metams.

Būtent apkaltinamojo nuosprendžio priėmimas paskatino nacistinės Vokietijos garbintoju ir atitinkamų atributų kolekcionieriumi prisistatantį asmenį interneto tinklalapyje išlieti pyktį ant ikiteisminį tyrimą atlikusios pareigūnės.

Savo www.facebook.com profilyje jis paviešino tris sumaketuotas nuotraukas ir vaizdo klipą su pareigūnę įžeidžiančiais komentarais. 2016 m. vasario mėn. už šį nusikaltimą jis buvo nuteistas 18 MGL dydžio bauda.

2017 m. vasario mėn. asmuo vėl pakliuvo į KPONTV tyrėjų akiratį. Taksistas buvo sulaikytas po to, kai, įtariama, pardavė naktinio klubo lankytojui 5 tabletes su galimai psichotropine medžiaga - MDMA. Tiek pat tablečių buvo aptikta ir jo taksi automobilyje.

Įtariamasis suimtas. Įtariama, kad nusikaltimą jis padarė ankstesniu nusprendžiu paskirtos laisvės atėmimo bausmės atidėjimo metu.

Ikiteisminį tyrimą organizuoja ir jam vadovauja Klaipėdos apygardos prokuratūros Organizuotų nusikaltimų ir korupcijos tyrimo skyrius (ONKTS).

Už neteisėtą disponavimą narkotinėmis ar psichotropinėmis medžiagomis turint tikslą jas platinti baudžiama laisvės atėmimu nuo 2 iki 15 metų.

Klaipėdos apskr. VPK informacija
Aktualijos

 

 

 

 

 

 


Šiuo metu informacija teikiama šiais klausimais:
1) migracija (pasai, asmens tapatybės kortelės, užsieniečių teisinė padėtis Lietuvoje);
2) licencijavimas (leidimai laikyti (nešiotis) ginklus fiziniams asmenims, apsaugos darbuotojų pažymėjimai ir kt.);
3) kaip tapti policijos pareigūnu (stojimas į Lietuvos policijos mokyklą ir Mykolo Romerio universitetą).

Virtualus turas apie Lietuvos policiją
Paieška Policijos departamento naujienose
Nuo
iki
Paieškos žodis:
 
 
 
 
 
 
  
 
 
  
 
  
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Biudžetinė įstaiga
Saltoniškių g. 19, LT-08105 Vilnius, Lietuva
Tel. (8 5) 271 9731, faks. (8 5) 271 9978
El. paštas info@policija.lt
PVM mokėtojo kodas Nr. LT100005428413 Duomenys apie Policijos departamentą prie VRM kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre
Kodas 188785847
Informacija atnaujinta: 2017-02-15