Į pradžią
Paieška
Svetainės medis
Rašyti laišką
Spausdinimo versija
Į titulinį
Ginti. Saugoti. Padėti.

Slėptuvėje po grindimis – kanapės, ekstazi tabletės ir šoviniai (video)

2017-02-13

Praėjusią savaitę Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai, vykdydami tyrimą, išaiškino neteisėto disponavimo narkotinėmis medžiagomis atvejį ir sulaikė moterį, įtariamą šių medžiagų prekyba.

Trečiadienio pavakarę pareigūnai, gavę duomenų, kad Tauragės r., Taurų k., viename iš Tilžės plento gatvėje esančių namų, du 33-jų ir 40-ties metų tauragiškiai atvyko įsigyti narkotinių medžiagų, netrukus juos sulaikė. Gauta informacija pasitvirtino - pas viena iš jų buvo aptikta, kaip įtariama, heroino. Tęsiant tyrimą, pareigūnai atliko kratą 34 metų moters namuose. Pirmajame namo aukšte, virtuvėje ant grindų buvo rastas šaunamasis ginklas be numerio. Palėpėje, po grindimis, buvo aptikta slėptuvė, kurioje buvo, kaip įtariama, beveik puse kilogramo kanapių, apie 100 „ekstazi" tablečių ir neteisėtai laikomi šoviniai.

Moters atžvilgiu pradėtas ikiteisminis tyrimas. Už neteisėtą disponavimą šaunamaisiais ginklais ir šaudmenimis, jai gresia areštas arba laisvės atėmimas iki 5 metų. Įtarimai pareikšti ir dėl neteisėto disponavimo narkotinėmis medžiagomis (LR BK 259 str. 1 d. ir LR BK 260 str. 1 d.). Už pastarąją nusikalstamą veiką, turint tikslą narkotines medžiagas platinti, gresia laisvės atėmimas nuo 2 iki 8 metų. Tauragės rajono gyventojai skirta kardomoji priemonė - suėmimas. Pareigūnai turi pagrindo manyti, kad moteris narkotikais disponavo ne viena, todėl įtariamųjų ratas gali plėstis.

Primename, jog remiantis Lietuvos Respublikos Konstitucija asmuo laikomas nekaltu, kol jo kaltumas neįrodytas įstatymo nustatyta tvarka ir pripažintas įsiteisėjusiu teismo nuosprendžiu.

Policija ragina gyventojus nelikti abejingiems daromiems teisės pažeidimams ir apie jiems žinomas panašaus pobūdžio nusikalstamas veikas pranešti:

  • Policijos budėtojų telefonu (8 446) 20 270;
  • Anoniminiu policijos pasitikėjimo telefonu (8 446) 61 952;
  • Bendruoju pagalbos telefonu 112.

Tauragės apskr. VPK informacija
Aktualijos

 

 

 

 

 

 


Šiuo metu informacija teikiama šiais klausimais:
1) migracija (pasai, asmens tapatybės kortelės, užsieniečių teisinė padėtis Lietuvoje);
2) licencijavimas (leidimai laikyti (nešiotis) ginklus fiziniams asmenims, apsaugos darbuotojų pažymėjimai ir kt.);
3) kaip tapti policijos pareigūnu (stojimas į Lietuvos policijos mokyklą ir Mykolo Romerio universitetą).

Virtualus turas apie Lietuvos policiją
Paieška policijos įstaigų naujienose
Nuo
iki
Paieškos žodis:
 
 
 
 
 
 
  
 
 
  
 
  
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Biudžetinė įstaiga
Saltoniškių g. 19, LT-08105 Vilnius, Lietuva
Tel. (8 5) 271 9731, faks. (8 5) 271 9978
El. paštas info@policija.lt
PVM mokėtojo kodas Nr. LT100005428413 Duomenys apie Policijos departamentą prie VRM kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre
Kodas 188785847
Informacija atnaujinta: 2017-02-13