Į pradžią
Paieška
Svetainės medis
Rašyti laišką
Spausdinimo versija
Į titulinį
Ginti. Saugoti. Padėti.

Operatyvūs Kazlų Rūdos policijos pareigūnų veiksmai išgelbėjo į mišką išėjusios senutės gyvybę

2017-02-10

Vasario 9 d. apie 15.30 val. į Marijampolės apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kazlų Rūdos policijos komisariatą kreipėsi Kazlų Rūdos savivaldybės Jankų seniūnijos seniūnas, kuris pranešė, kad ryte iš namų išėjo Jankų seniūnijos gyventoja (gim. 1935 m.) ir nebegrįžo. Moteris savo namų ir artimų giminaičių neturi, todėl gyveno pas ją prižiūrinčią moterį.

Kaimo gyventojai paskutinį kartą matė senutę matė apie 10.20 val. einančią link miško, buvo apsirengusi šviesia striuke, su lazdele, apsiavusi guminiais batais. Daugiau nuo tada moters niekas nebematė.

Į gautą informaciją apie dingusį žmogų operatyviai reagavo Kazlų Rūdos policijos patrulių ekipažas ir ėmė "šukuoti" mišką, ieškoti moters su nurodytais požymiais. Kazlų Rūdos PK viršininkas į įvykio vietą išsiuntė dar vieną pareigūnų ekipažą. Šie pareigūnai prisijungė prie paieškos veiksmų greta Jankų kaimo plytinčiuose miškuose.

Pareigūnai intensyviai „šukavo" mišką, laikas bėgo, artėjo sutemos, įtampa augo, o dingusios moters niekur nesimatė. Buvo pakviestas ir Valstybės sienos apsaugos tarnybos Kybartų užkardos kinologas su šunimi. Prie senolės paieškų prisijungti jau skubėjo ir trečiasis policijos ekipažas. Ir, dar nespėjus atvykti papildomoms pajėgoms ir kinologui, apie 17.15 val., paieškas vykdžiusi pareigūnė Viktorija Siaurusevičiūtė pastebėjo po egle kažką boluojant, o priėjus arčiau paaiškėjo, kad tai ir buvo ieškoma senolė. Ji, visą žvarbią žiemos dieną praleidusi miške, po egle, buvo visa sustirusi nuo šalčio ir beveik nebegalėjo pajudėti.

Pareigūnai nedelsiant senutę atvežė ir perdavė medikų apžiūrai, o vėliau, iš ligoninės ji perduota Kazlų Rūdos socialinės paramos centro Senelių globos namų priežiūrai.

Džiugu, kad operatyvūs ir atsakingi sumanių Marijampolės apskr. VPK Kazlų Rūdos PK pareigūnų veiksmai išgelbėjo dar vieno žmogaus gyvybę.

Marijampolės apskr. VPK Kazlų Rūdos PK informacija
Aktualijos

 

 

 

 

 

 


Šiuo metu informacija teikiama šiais klausimais:
1) migracija (pasai, asmens tapatybės kortelės, užsieniečių teisinė padėtis Lietuvoje);
2) licencijavimas (leidimai laikyti (nešiotis) ginklus fiziniams asmenims, apsaugos darbuotojų pažymėjimai ir kt.);
3) kaip tapti policijos pareigūnu (stojimas į Lietuvos policijos mokyklą ir Mykolo Romerio universitetą).

Virtualus turas apie Lietuvos policiją
Paieška Policijos departamento naujienose
Nuo
iki
Paieškos žodis:
 
 
 
 
 
 
  
 
 
  
 
  
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Biudžetinė įstaiga
Saltoniškių g. 19, LT-08105 Vilnius, Lietuva
Tel. (8 5) 271 9731, faks. (8 5) 271 9978
El. paštas info@policija.lt
PVM mokėtojo kodas Nr. LT100005428413 Duomenys apie Policijos departamentą prie VRM kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre
Kodas 188785847
Informacija atnaujinta: 2017-02-10