Į pradžią
Paieška
Svetainės medis
Rašyti laišką
Spausdinimo versija
Į titulinį
Ginti. Saugoti. Padėti.

Kratos metu rastas ginklas, peilis bei 6 kg narkotinės medžiagos

2017-02-09

Atlikdami ikiteisminį tyrimą dėl šių metų sausį padarytos nusikaltamos veikos, Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kriminalinės policijos organizuoto nusikalstamumo tyrimo valdybos pareigūnai, sekdami galimai nusikaltimą veiką padariusių asmenų pėdsakais bei ieškodami galimų įkalčių, vasario 2 d. atliko kratą vienoje iš sodybų, esančių Kauno r., Raudondvario sen.

Kratos metu gyvenamosiose patalpose rasta juodos spalvos medžiaginė kaukė, kovinis peilis ir kovinis pistoletas „Baikal" su šoviniais viduje. Policijos pareigūnai apieškojo ir ūkinį pastatą, kuriame buvo rastos svarstyklės, vakuumavimo aparatas bei kita įranga, kuri įprastai naudojama narkotinių ar psichotropinių medžiagų realizacijai. Taip pareigūnai aptiko beveik 6 kg galimai narkotinės medžiagos, kuri buvo supakuota į maišus po 1 kg. Manoma, kad tai amfetaminų grupei priskiriamos psichotropinės medžiagos.

Pareigūnai sulaikė įtariamąjį, gimusį 1990 m., kuris anksčiau jau yra teistas. Jam paskirta griežčiausia kardomoji priemonė - suėmimas.

Šiuo metu atliekami ikiteisminiai tyrimai pagal Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso (toliau - LR BK) 180 str. 3 d., dėl plėšimo, ir pagal 253 str. 1 d., dėl neteisėto disponavimo šaunamaisiais ginklais, šaudmenimis. Taip pat atliekamas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 260 str. 3 d., dėl neteisėto disponavimo narkotinėmis ar psichotropinėmis medžiagomis turint tikslą jas platinti ar disponavimo labai dideliu kiekiu.

Už šias nusikalstamas veikas gresia laisvės atėmimas nuo dešimties iki penkiolikos metų.

Tyrimą kontroliuoja ir organizuoja Kauno apygardos prokuratūros Organizuotų nusikaltimų ir korupcijos tyrimo skyriaus prokurorai.

Kauno apskr. VPK informacija
Aktualijos

 

 

 

 

 

 


Šiuo metu informacija teikiama šiais klausimais:
1) migracija (pasai, asmens tapatybės kortelės, užsieniečių teisinė padėtis Lietuvoje);
2) licencijavimas (leidimai laikyti (nešiotis) ginklus fiziniams asmenims, apsaugos darbuotojų pažymėjimai ir kt.);
3) kaip tapti policijos pareigūnu (stojimas į Lietuvos policijos mokyklą ir Mykolo Romerio universitetą).

Virtualus turas apie Lietuvos policiją
Paieška policijos įstaigų naujienose
Nuo
iki
Paieškos žodis:
 
 
 
 
 
 
  
 
 
  
 
  
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Biudžetinė įstaiga
Saltoniškių g. 19, LT-08105 Vilnius, Lietuva
Tel. (8 5) 271 9731, faks. (8 5) 271 9978
El. paštas info@policija.lt
PVM mokėtojo kodas Nr. LT100005428413 Duomenys apie Policijos departamentą prie VRM kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre
Kodas 188785847
Informacija atnaujinta: 2017-02-09