Į pradžią
Paieška
Svetainės medis
Rašyti laišką
Spausdinimo versija
Į titulinį
Ginti. Saugoti. Padėti.

Klaipėdos policijos pareigūnai nuginklavo įtariamuosius nusikaltimais (video)

2017-02-09

Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kriminalinės policijos organizuoto nusikalstamumo tyrimo valdyba (VPK KPONTV) atlieka aktyvius kompleksinius kriminalinės žvalgybos ir ikiteisminio tyrimo veiksmus užkardydama, atskleisdama bei tirdama neteisėtą šaunamųjų ginklų, šaudmenų bei sprogstamųjų medžiagų apyvartą.

Per antrąjį 2016 metų pusmetį policijos tyrėjai ir Klaipėdos apygardos prokuratūros Organizuotų nusikaltimų ir korupcijos tyrimo skyriaus prokurorai baigė penkis ikiteisminius tyrimus, kurių metu baudžiamojon atsakomybėn patraukti keturi asmenys.

2016 m. rugsėjo mėn. į teismą perduota baudžiamoji byla dėl pistoleto ir kitų daiktų pagrobimo. Kaltinimai pareikšti tris kartus už smurtinius nusikaltimus teistam ir į probuojamų asmenų duomenų registrą įrašytam asmeniui. Teismo sprendimu jis suimtas. Taip pat įtariama, kad jis įvykdė ir kitus nusikaltimus.

2016 m. rugsėjo mėn. baigti du ikiteisminiai tyrimai dėl neteisėto šaudmenų laikymo. 92 įvairaus kalibro šoviniai buvo aptikti mirusio klaipėdiečio bute, o 86 metų amžiaus Plungėje gyvenantis medžiotojas neturėjo leidimo laikyti 40 įvairaus kalibro šovinių.

2016 m. lapkričio mėn. į teismą perduotos dvi baudžiamosios bylos, kuriose kaltinimai dėl neteisėto disponavimo šaunamaisiais ginklais ir šaudmenimis dideliais kiekiais pareikšti Palangoje ir Klaipėdos rajone gyvenantiems asmenims. Pas juos aptikti neteisėtai laikyti revolveriai ir dideli įvairaus kalibro šovinių kiekiai.

Už neteisėtą disponavimą šaunamaisiais ginklais, šaudmenimis, sprogmenimis ar sprogstamosiomis medžiagomis baudžiama areštu arba laisvės atėmimu iki 5 metų.

Už neteisėtą disponavimą ne mažiau kaip 3 šaunamaisiais ginklais, didelės sprogstamosios galios arba dideliais šaudmenų kiekiais, sprogmenimis ar sprogstamosiomis medžiagomis baudžiama laisvės atėmimu nuo 4 iki 8 metų.

Už šaunamųjų ginklų, šaudmenų, sprogmenų ar sprogstamųjų medžiagų pagrobimą baudžiama areštu arba laisvės atėmimu iki 10 metų.

Klaipėdos apskr. VPK informacija
Aktualijos

 

 

 

 

 

 


Šiuo metu informacija teikiama šiais klausimais:
1) migracija (pasai, asmens tapatybės kortelės, užsieniečių teisinė padėtis Lietuvoje);
2) licencijavimas (leidimai laikyti (nešiotis) ginklus fiziniams asmenims, apsaugos darbuotojų pažymėjimai ir kt.);
3) kaip tapti policijos pareigūnu (stojimas į Lietuvos policijos mokyklą ir Mykolo Romerio universitetą).

Virtualus turas apie Lietuvos policiją
Paieška policijos įstaigų naujienose
Nuo
iki
Paieškos žodis:
 
 
 
 
 
 
  
 
 
  
 
  
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Biudžetinė įstaiga
Saltoniškių g. 19, LT-08105 Vilnius, Lietuva
Tel. (8 5) 271 9731, faks. (8 5) 271 9978
El. paštas info@policija.lt
PVM mokėtojo kodas Nr. LT100005428413 Duomenys apie Policijos departamentą prie VRM kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre
Kodas 188785847
Informacija atnaujinta: 2017-02-09