Į pradžią
Paieška
Svetainės medis
Rašyti laišką
Spausdinimo versija
Į titulinį
Ginti. Saugoti. Padėti.

Policijos pareigūnai tobulina darbo įgūdžius – mokymo metu ir automobilių patikrinimas ir „lavonai“ butuose

2017-02-07

Vasario 6-7 dienomis Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Veiklos skyriaus pareigūnai dalyvauja profesinės taktikos mokymuose, kuriuose tobulina kovinių imtynių veiksmus, automobilių stabdymo ir patikros, bei reagavimo į konfliktines situacijas uždarose patalpose įgūdžius.

Vasario 6 d. pareigūnai praleido dieną Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato kovinių imtynių treniruočių salėje - kartu su instruktoriais tobulino kovinių imtynių veiksmus, mokėsi blokuoti smūgius, apsiginti ir greitai reaguoti į neprognozuojamus agresyvių asmenų veiksmus, bei juos sulaikyti. Šios žinios turi būti nuolat pareigūnų atnaujinamos, mat dirbant neretai susiduriama su bandymu panaudoti jėgą prieš pareigūnus, juos sužaloti. Vien 2016 m. tokių atvejų  Klaipėdos apskrityje užregistruota 26, o 2017 m. policijos pareigūnams jau pasipriešinta tris kartus - po vieną Klaipėdoje, Kretingoje ir Neringoje.

Antrąją pratybų dieną specialiai pareigūnų treniruotėms įrengtose, realius butus-landynes primenančiose patalpose, policijos pareigūnai praktikavosi kaip sutramdyti girtaujančius ir triukšmaujančius agresyvius asmenis, kurie ir grasino ir butelius daužė ir peiliais mojavo ir išgerti pareigūnus kvietė. Greitos reakcijos reikalavo ir netikėtos situacijos - į iškvietimą dėl triukšmo bute atvykę pareigūnai, sandėliuke aptiko „lavoną", kambaryje matėsi „kraujo dėmės", tuo tarpu „buto šeimininkas" rankoje laikydamas butelį šoko muštis, tad pareigūnai nedelsiant parvertė agresyvų asmenį ant grindų ir panaudodami kovinių imtynių veiksmus bei antrankius jį „sulaikė".

Pareigūnų profesinio taktinio pasirengimo mokymai Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato policininkams bus rengiami nuolat. +

Klaipėdos apskr. VPK informacija
Aktualijos

 

 

 

 

 

 


Šiuo metu informacija teikiama šiais klausimais:
1) migracija (pasai, asmens tapatybės kortelės, užsieniečių teisinė padėtis Lietuvoje);
2) licencijavimas (leidimai laikyti (nešiotis) ginklus fiziniams asmenims, apsaugos darbuotojų pažymėjimai ir kt.);
3) kaip tapti policijos pareigūnu (stojimas į Lietuvos policijos mokyklą ir Mykolo Romerio universitetą).

Virtualus turas apie Lietuvos policiją
Paieška Policijos departamento naujienose
Nuo
iki
Paieškos žodis:
 
 
 
 
 
 
  
 
 
  
 
  
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Biudžetinė įstaiga
Saltoniškių g. 19, LT-08105 Vilnius, Lietuva
Tel. (8 5) 271 9731, faks. (8 5) 271 9978
El. paštas info@policija.lt
PVM mokėtojo kodas Nr. LT100005428413 Duomenys apie Policijos departamentą prie VRM kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre
Kodas 188785847
Informacija atnaujinta: 2017-02-07