Į pradžią
Paieška
Svetainės medis
Rašyti laišką
Spausdinimo versija
Į titulinį
Ginti. Saugoti. Padėti.

Vytautas Grašys: „Lietuvos kelių policijos tarnybos ateitis – moderni ir išskirtinė kelių policija, orientuota į kliento poreikius“

2017-02-07

Vasario 6 d. Lietuvos kelių policijos tarnyboje vyko neeilinis pasitarimas. Lietuvos policijos vadovybei ir bendradarbiaujančioms institucijoms buvo pristatyta 2016-ųjų m. veiklos ataskaita. Šiais metais šios specializuotos, neteritoriniu principu dirbančios policijos įstaigos pareigūnai savo veiklą pristatė šiuolaikiškai - ne „popierinėmis" ataskaitomis, o pusvalandžio trukmės vaizdo filmuku socialiniame tinkle „YouTube".

Kelių policininkai, nuo 2017 metų turintys išskirtinį šaukinį „Kobra", pabrėžė, kad praėjusių metų iššūkiai buvo įveikti sėkmingai. Puikūs rezultatai pasiekti teisėkūros, kovos su korupcija keliuose, avaringumo mažinimo srityse.

Lietuvos kelių policijos tarnybos viršininkas Vytautas Grašys, pradėjęs eiti pareigas 2016-ųjų pavasarį, pabrėžia, kad šios policijos įstaigos vaidmuo šalies policijos sistemoje yra išskirtinis. Simboliški pirmieji 9 darbo mėnesiai ir per šį laikotarpį pasiekti rezultatai leidžia išsikelti dar aukštesnius tikslus ir nusistatyti ambicingus iššūkius. Viršininkas pabrėžia, kad einamiesiems metams nustatytas prioritetas - ypatingas Lietuvos kelių policijos tarnybos pareigūnų dėmesys kliento poreikiams, pažeidžiamų kategorijų eismo dalyviams, socialinės pagalbos teikimui. Moderni, naujoviškus technologinius sprendimus priimanti Lietuvos kelių policijos tarnyba gerins techninį aprūpinimą, atnaujins policijos patrulinių automobilių parką, investuos į motyvuotą, išsilavinusį ir šiuolaikišką išskirtinio kelių policijos padalinio pareigūną, orientuotą į prevencinį darbą, eismo dalyvių ugdymą, saugios aplinkos keliuose palaikymą. Lietuvos kelių policijos tarnybos 2017-ųjų prioritetas - atsakingas, drausmingai ir kultūringai eisme dalyvaujantis žmogus, kuriam bus siekiama sudaryti visas sąlygas keliuose būti saugiam.

Lietuvos kelių policijos tarnybos informacija
Aktualijos

 

 

 

 

 

 


Šiuo metu informacija teikiama šiais klausimais:
1) migracija (pasai, asmens tapatybės kortelės, užsieniečių teisinė padėtis Lietuvoje);
2) licencijavimas (leidimai laikyti (nešiotis) ginklus fiziniams asmenims, apsaugos darbuotojų pažymėjimai ir kt.);
3) kaip tapti policijos pareigūnu (stojimas į Lietuvos policijos mokyklą ir Mykolo Romerio universitetą).

Virtualus turas apie Lietuvos policiją
Paieška Policijos departamento naujienose
Nuo
iki
Paieškos žodis:
 
 
 
 
 
 
  
 
 
  
 
  
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Biudžetinė įstaiga
Saltoniškių g. 19, LT-08105 Vilnius, Lietuva
Tel. (8 5) 271 9731, faks. (8 5) 271 9978
El. paštas info@policija.lt
PVM mokėtojo kodas Nr. LT100005428413 Duomenys apie Policijos departamentą prie VRM kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre
Kodas 188785847
Informacija atnaujinta: 2017-02-07