Į pradžią
Paieška
Svetainės medis
Rašyti laišką
Spausdinimo versija
Į titulinį
Ginti. Saugoti. Padėti.

Teikiami konstruktyvūs siūlymai maksimaliai saugiai policijos pareigūnų darbo aplinkai kurti

2017-02-06

Telšių apskrities vyriausiajame policijos komisariate susirinko Lietuvos policijos generalinio komisaro Lino Pernavo pavedimu sudarytos darbo grupės nariai, kurie aptarė veiksmų planą, nukreiptą į saugios bei sveikos tarnybinės policijos pareigūnų aplinkos užtikrinimą.

Darbo grupės pirmininkas, Policijos departamento Imuniteto valdybos viršininkas Elanas Jablonskas, bei kiti nariai, sudaryti iš policijos departamento, teritorinių bei specializuotų policijos įstaigų darbuotojų, susirinkimo metu išskyrė pagrindinius veiksnius, labiausiai įtakojančius tinkamą  pareigūnų pasirengimą tarnybai. Siekiant maksimaliai apsaugoti teisėsaugos pareigūnų sveikatą bei gyvybę ir sumažinti riziką neigiamoms pasekmėms kilti vykdant tarnybines pareigas, pateikti konstruktyvūs siūlymai šiam tikslui pasiekti.

Vykusio pasitarimo metu, įvertinta kylanti rizika pareigūnams atliekant tarnybines funkcijas ir įmanomi apsaugos būdai, jai sumažinti. Aptarta, kad be kokybiškų ir atitinkamoms funkcijoms pritaikytų specialiųjų bei darbui būtinų policijos priemonių, labai svarbus ir fizinis, taktinis bei psichologinis kiekvieno pareigūno pasirengimas. Tačiau, kaip teigė grupės pirmininkas E. Jablonskas, nepakanka vien tik sportinėms bazėms, inventoriui ir instruktoriams policijos įstaigose užtikrinti, ne mažiau svarbus  ir asmeninis kiekvieno pareigūno noras gerinti savo fizinį pasirengimą bei taktinius įgūdžius.

Darbo grupės nariai, iki kito susitikimo įsipareigojo įvertinti net menkiausią smulkmeną, dėl kurios gali kilti bet kokia neigiama pasekmė tarnybos metu ir pateikti konkrečius siūlymus, leisiančius pasiekti efektyvios naudos.

Telšių apskr. VPK informacija
Aktualijos

 

 

 

 

 

 


Šiuo metu informacija teikiama šiais klausimais:
1) migracija (pasai, asmens tapatybės kortelės, užsieniečių teisinė padėtis Lietuvoje);
2) licencijavimas (leidimai laikyti (nešiotis) ginklus fiziniams asmenims, apsaugos darbuotojų pažymėjimai ir kt.);
3) kaip tapti policijos pareigūnu (stojimas į Lietuvos policijos mokyklą ir Mykolo Romerio universitetą).

Virtualus turas apie Lietuvos policiją
Paieška Policijos departamento naujienose
Nuo
iki
Paieškos žodis:
 
 
 
 
 
 
  
 
 
  
 
  
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Biudžetinė įstaiga
Saltoniškių g. 19, LT-08105 Vilnius, Lietuva
Tel. (8 5) 271 9731, faks. (8 5) 271 9978
El. paštas info@policija.lt
PVM mokėtojo kodas Nr. LT100005428413 Duomenys apie Policijos departamentą prie VRM kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre
Kodas 188785847
Informacija atnaujinta: 2017-02-06