Į pradžią
Paieška
Svetainės medis
Rašyti laišką
Spausdinimo versija
Į titulinį
Ginti. Saugoti. Padėti.

Švedijos ir Kauno pareigūnų darbo dėka sulaikyta 10 000 eurų vertės siunta

2017-02-02

Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kriminalinės policijos nusikaltimų nuosavybei tyrimo valdybos 3-iojo skyriaus (toliau - Kauno apskr. VPK KP NNTV 3 sk.) pareigūnai bendradarbiaudami su Švedijos Karalystės policijos pareigūnais sausio 30 d. sulaikė siuntą su galimai vogtomis automobilių detalėmis. Rasti multimedijų įrenginiai su ekranais ir valdymo pultais, automobilių vairai su oro pagalvėmis bei pačios automobilių vairų oro pagalvės.

Remiantis pirminiais duomenimis, nustatyta, kad detalės pavogtos iš automobilių „BMW" ir „Mercedes-Benz", pagamintų nuo 2013 m. iki šių metų sausio mėn. Manoma, jog sulaikytos siuntos vertė Lietuvos naudotų detalių rinkoje gali siekti virš 10 000 eurų. Vagysčių metu padarytos žalos dydį tikslina Švedijos Karalystės pareigūnai.

Kauno apskr. VPK Kriminalinės policijos nusikaltimų nuosavybei tyrimo valdybos 3-iojo skyriaus pareigūnai sulaikė du Kauno rajono gyventojus, gimusius 1983 m. ir 1993 m. Abu vyrai policijos pareigūnams yra žinomi.

Dėl šio įvykio atliekamas ikiteisminis tyrimas pagal Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 189 str. 2 d., dėl didelės vertės nusikalstamu būdu gauto turto įgijimo. Įtariamiesiems už tai gresia bauda, areštas, arba laisvės atėmimas iki ketverių metų.

Tyrimą kontroliuoja ir organizuoja Kauno apygardos prokuratūros Kauno apylinkės prokuratūros Pirmojo skyriaus prokurorai.

Kauno apskr. VPK informacija
Aktualijos

 

 

 

 

 

 


Šiuo metu informacija teikiama šiais klausimais:
1) migracija (pasai, asmens tapatybės kortelės, užsieniečių teisinė padėtis Lietuvoje);
2) licencijavimas (leidimai laikyti (nešiotis) ginklus fiziniams asmenims, apsaugos darbuotojų pažymėjimai ir kt.);
3) kaip tapti policijos pareigūnu (stojimas į Lietuvos policijos mokyklą ir Mykolo Romerio universitetą).

Virtualus turas apie Lietuvos policiją
Paieška policijos įstaigų naujienose
Nuo
iki
Paieškos žodis:
 
 
 
 
 
 
  
 
 
  
 
  
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Biudžetinė įstaiga
Saltoniškių g. 19, LT-08105 Vilnius, Lietuva
Tel. (8 5) 271 9731, faks. (8 5) 271 9978
El. paštas info@policija.lt
PVM mokėtojo kodas Nr. LT100005428413 Duomenys apie Policijos departamentą prie VRM kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre
Kodas 188785847
Informacija atnaujinta: 2017-02-02