Į pradžią
Paieška
Svetainės medis
Rašyti laišką
Spausdinimo versija
Į titulinį
Ginti. Saugoti. Padėti.

Apsilankyk parodoje „Studijos 2017” ir sužinok apie galimybes tapti policininku

2017-01-31
E. Onaičio nuotr.

Vasario 2-4 dienomis Lietuvos parodų ir kongresų centre „Litexpo" vyks jau penkioliktą kartą organizuojama tarptautinė mokymosi, žinių ir karjeros planavimo paroda „STUDIJOS 2017“. Ši, kasmet organizuojama paroda, pritraukia tūkstančius jaunuolių iš visos Lietuvos ir yra skirta supažindinanti su studijų galimybėmis Lietuvoje bei užsienyje, reikalingiausiomis profesijomis ir specialybėmis bei karjeros ir verslo perspektyvomis.

Kasmet šiame renginyje dalyvaujanti Lietuvos policija siekia išsiskirti iš kitų parodos dalyvių, pristatydama savo mokykloje rengiamų profesijų studijų programas inovatyviai.

Studijų parodos metu prie Lietuvos policijos stendo bus galima išbandyti ir pakeliauti po policijos įstaigas virtualiai, naudojant virtualios realybės akinius.

Prie Lietuvos policijos ekspozicijos dirbs Antiteroristinių operacijų rinktinės „Aras“, Lietuvos kriminalistinių tyrimų centro, Lietuvos kriminalinės policijos biuro, Lietuvos kelių policijos tarnybos, Policijos departamento pareigūnai. Taip pat informacija dalinsis ir Lietuvos policijos mokyklos kursantai bei darbuotojai, instruktoriai, jaunieji policijos rėmėjai, su kuriais bus galima susitikti ir pabendrauti visos parodos metu.

Parodos metu visiems apsilankiusiems policijos stende bus suteikta galimybė apžiūrėti ginklus, nusifotografuoti su policijos pareigūnais, gauti išsamios dalomosios medžiagos ir patarimų iš nemažą patirtį turinčių pareigūnų.

Netrukus, vasario 1 dieną, pradės veikti ir naujoji interneto svetainė, kurioje bus galima rasti ne tik įdomios informacijos apie mokslą Policijos mokykloje, bet ir ateityje pateikti prašymą dalyvauti atrankoje į Lietuvos policijos mokyklą. Naująją svetainę galite rasti adresu - www.stokipolicija.lt.

 

Aktualijos

 

 

 

 

 

 


Šiuo metu informacija teikiama šiais klausimais:
1) migracija (pasai, asmens tapatybės kortelės, užsieniečių teisinė padėtis Lietuvoje);
2) licencijavimas (leidimai laikyti (nešiotis) ginklus fiziniams asmenims, apsaugos darbuotojų pažymėjimai ir kt.);
3) kaip tapti policijos pareigūnu (stojimas į Lietuvos policijos mokyklą ir Mykolo Romerio universitetą).

Virtualus turas apie Lietuvos policiją
Paieška Policijos departamento naujienose
Nuo
iki
Paieškos žodis:
 
 
 
 
 
 
  
 
 
  
 
  
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Biudžetinė įstaiga
Saltoniškių g. 19, LT-08105 Vilnius, Lietuva
Tel. (8 5) 271 9731, faks. (8 5) 271 9978
El. paštas info@policija.lt
PVM mokėtojo kodas Nr. LT100005428413 Duomenys apie Policijos departamentą prie VRM kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre
Kodas 188785847
Informacija atnaujinta: 2017-02-01