Į pradžią
Paieška
Svetainės medis
Rašyti laišką
Spausdinimo versija
Į titulinį
Ginti. Saugoti. Padėti.

Kriminalinės policijos biuras pradeda projektą, skirtą stiprinti Kroatijos policijos gebėjimus kovoje su organizuotu nusikalstamumu ir korupcija

2017-01-30
Kroatijos policijos nuotr.

2017 m. sausio 27 d. Zagrebe (Kroatijoje) vyko Lietuvos kriminalinės policijos biuro įgyvendinamo Europos Sąjungos (ES) Dvynių programos trumpalaikio projekto „Nacionalinės policijos tarnybos kovai su korupcija ir organizuotu nusikalstamumu administracinių ir operacinių pajėgumų stiprinimas" (CRO NPOSCOC) atidarymo renginys. Jo metu buvo pristatyti projekto įgyvendinimo būdai ir laukiami projekto rezultatai.

Kroatijos policijos direktoriaus pavaduotojas Zvonimir Vnučec renginio atidarymo metu pasidžiaugė ilgalaikiu glaudžiu bendradarbiavimu su Lietuvos policijos pareigūnais ir pažymėjo, jog „Šis projektas itin svarbus Kroatijai stiprinant prevenciją ir kovą su organizuotu nusikalstamumu ir korupcija".Atidarymo renginyje dalyvavęs Lietuvos projekto lyderis, kriminalinės policijos biuro viršininko pavaduotojas Andžejus Roginskis pažymėjo, kad: „Šis, jau ne pirmas Lietuvos įgyvendinamas, projektas Kroatijoje yra geras tarptautinio bendradarbiavimo pavyzdys ir rodo aukštą Lietuvos policijos profesionalumo lygį bei tarptautinį pripažinimą. Taip pat, tai reiškia pasitikėjimą Lietuvos ekspertinėmis galimybėmis įgyvendinti projektą ir teikti konsultacijas, vykdyti praktinius mokymus Kroatijos policijos pareigūnams kovos su organizuotu nusikalstamumu ir korupcija srityse".Renginio šeimininkė, Kroatijos projekto lyderė, Nacionalinės policijos tarnybos kovai su korupcija ir organizuotu nusikalstamumu vadovė Svjetlana Harambašić savo pranešimo metu pristatė projekto struktūrą ir lūkesčius.

Minėtame renginyje taip pat dalyvavo Lietuvos Respublikos generalinės prokuratūros ir Lietuvos policijos atstovai.Aštuonis mėnesius truksiančio projekto metu geriausi Lietuvos ekspertai perduos savo patirtį Kroatijos policijos kolegoms.

Projektui įgyvendinti skiriamas ES finansavimas. Projekto administracinį ir finansinį valdymą užtikrins didelę Dvynių projektų Kroatijoje administravimo patirtį turinti VšĮ Centrinė projektų valdymo agentūra.

Projekto atidarymas: https://www.mup.hr/novosti/371/svecano-otvoren-twinning-light-projekt-cro-nposcoc. Apie ES Dvynių programą plačiau skaitykite čia.

Projektas finansuojamas Europos Sąjungos lėšomis.

Lietuvos kriminalinės policijos biuro informacija
Aktualijos

 

 

 

 

 

 


Šiuo metu informacija teikiama šiais klausimais:
1) migracija (pasai, asmens tapatybės kortelės, užsieniečių teisinė padėtis Lietuvoje);
2) licencijavimas (leidimai laikyti (nešiotis) ginklus fiziniams asmenims, apsaugos darbuotojų pažymėjimai ir kt.);
3) kaip tapti policijos pareigūnu (stojimas į Lietuvos policijos mokyklą ir Mykolo Romerio universitetą).

Virtualus turas apie Lietuvos policiją
Paieška Policijos departamento naujienose
Nuo
iki
Paieškos žodis:
 
 
 
 
 
 
  
 
 
  
 
  
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Biudžetinė įstaiga
Saltoniškių g. 19, LT-08105 Vilnius, Lietuva
Tel. (8 5) 271 9731, faks. (8 5) 271 9978
El. paštas info@policija.lt
PVM mokėtojo kodas Nr. LT100005428413 Duomenys apie Policijos departamentą prie VRM kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre
Kodas 188785847
Informacija atnaujinta: 2017-01-31