Į pradžią
Paieška
Svetainės medis
Rašyti laišką
Spausdinimo versija
Į titulinį
Ginti. Saugoti. Padėti.

Kegų kaimo gyventojo ūkiniame pastate aptikta daugiau nei tona neteisėto dyzelino

2017-01-30

Telšių apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kriminalinės policijos ekonominių nusikaltimų tyrimo skyriaus pareigūnai, bendradarbiaudami su Klaipėdos apskrities valstybinės mokesčių inspekcijos darbuotojais, Telšių rajone vykdė neteisėtų akcizais apmokestinamų degalų laikymo ir realizavimo kontrolę. Tokio pobūdžio patikrinimai vyksta, siekiant užtikrinti skaidrų disponavimą akcizinėmis prekėmis ir užkirsti kelią šešėlinei rinkai.

Apsilankę įtarimą sukėlusio Telšių r. Kegų kaimo gyventojo (gimęs 1970 m.) namuose, pas jį ūkiniame pastate aptikta 1,1 tonos dyzelinio kuro. Kadangi asmuo neturėjo ir pareigūnams nepateikė  naftos produktų įsigijimo dokumentų, kaip tai numatyta valstybinės mokesčių inspekcijos viršininko įsakyme „Dėl naftos produktų, bioproduktų ir kitų degiųjų skystų produktų gabenimo ir laikymo taisyklių patvirtinimo", jo atžvilgiu pradėta administracinė teisena pagal LR ANK 209 str. 5 d. Pirmą kartą dėl tokio pobūdžio pažeidimo baudžiamam vyrui gresia piniginė bauda nuo 1500 iki 4300 eurų, o ūkiniame pastate rasti degalai - konfiskuoti.

Neteisėta akcizinių prekių kontrolė - viena iš prioritetinių policijos pareigūnų veiklos sričių, į kurią telkiamas didelis dėmesys. Todėl pareigūnai primena gyventojams, kad bet koks neteisėtas disponavimas akcizinėmis prekėmis užtraukia administracinę arba baudžiamąją atsakomybę, tad ragina elgtis atsakingai ir teisėtai. Taip pat gyventojai, įtariantys, kad asmenys galimai užsiima neteisėtu akcizais apmokestinamų prekių (degalų, cigarečių, alkoholio) disponavimu, raginami apie tai informuoti policiją, anoniminiu pasitikėjimo tel. (8 444) 60345 arba bendruoju pagalbos centro tel. 112.

Telšių apskr. VPK informacija
Aktualijos

 

 

 

 

 

 


Šiuo metu informacija teikiama šiais klausimais:
1) migracija (pasai, asmens tapatybės kortelės, užsieniečių teisinė padėtis Lietuvoje);
2) licencijavimas (leidimai laikyti (nešiotis) ginklus fiziniams asmenims, apsaugos darbuotojų pažymėjimai ir kt.);
3) kaip tapti policijos pareigūnu (stojimas į Lietuvos policijos mokyklą ir Mykolo Romerio universitetą).

Virtualus turas apie Lietuvos policiją
Paieška policijos įstaigų naujienose
Nuo
iki
Paieškos žodis:
 
 
 
 
 
 
  
 
 
  
 
  
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Biudžetinė įstaiga
Saltoniškių g. 19, LT-08105 Vilnius, Lietuva
Tel. (8 5) 271 9731, faks. (8 5) 271 9978
El. paštas info@policija.lt
PVM mokėtojo kodas Nr. LT100005428413 Duomenys apie Policijos departamentą prie VRM kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre
Kodas 188785847
Informacija atnaujinta: 2017-01-30