Į pradžią
Paieška
Svetainės medis
Rašyti laišką
Spausdinimo versija
Į titulinį
Ginti. Saugoti. Padėti.

Dėl prekybos narkotinėmis medžiagomis Kaune sulaikyta net 10 įtariamųjų

2017-01-30

Visame Kauno mieste vykusių sulaikymo operacijų metu sulaikyta dešimt įtariamųjų.

Kauno apskrities vyriosios policijos komisariato Kauno miesto Žaliakalnio policijos komisariate (toliau - Kauno apskr. VPK Kauno m. Žaliakalnio PK) 2016 m. spalio 8 d. buvo pradėtas ikiteisminiai ikiteisminis tyrimas dėl prekybos narkotinėmis medžiagomis pagal Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 260 str. 1d. 2016 m. gruodžio 17 d. buvo pradėtas dar vienas ikiteisminis tyrimas dėl prekybos narkotinėmis medžiagomis bei disponavimo šaunamaisiais ginklais.

Kauno apskr. VPK Kauno m. Žaliakalnio PK patyrę kriminalinės policijos skyriaus pareigūnai, bendradarbiaudami su Kauno apygardos prokuratūros Kauno apylinkės prokuratūra, atliko slaptus ikiteisminio tyrimo veiksmus įtariamųjų atžvilgiu. Tyrimo metu nustatyti galimai narkotines medžiagas platinantys asmenys ir asmuo, disponavęs šaunamaisiais ginklais.

2016 m. gruodžio 17 d., š. m. sausio 3, 18, 24 bei 26 dienomis Kaune Žaliakalnyje, Eiguliuose, Kalniečiuose, Centre bei Vilijampolėje buvo vykdomos sulaikymo operacijos dėl narkotinių medžiagų platinimo. Viso pareigūnai sulaikė dešimt įtariamųjų, išaiškino narkotinių medžiagų platintojų tinklą.

2016 m. gruodžio 17 d. Eigulių teritorijoje, viename iš garažų masyve esančių garažų, buvo sulaikytas pilietis (gimęs 1984 m.) pas kurį buvo rastas didelis kiekis narkotinių medžiagų ,,amfetamino", ,,kanapių" ir ,,extazy" tablečių. Taip pat minėtame garaže rasti šaunamieji ginklai ir šoviniai. Garažo savininkas (gimęs 1982 m.) garaže buvo įsirengęs vaizdo stebėjimo kameras ir, pamatęs atvažiuojančius pareigūnus, pasišalino. Keletą dienų jis slapstėsi nuo kriminalistų, tačiau š. m. sausio 3 d., surengus pasalą, buvo sulaikytas viename iš Kalniečių gatvėje esančių bendrabučių. Sulaikymo metu pas jį buvo rasta narkotinių medžiagų ,,amfetamino". Š. m. sausio 5 d. įtariamajam paskirta kardomoji priemonė - suėmimas. Jam gresia laisvės atėmimas nuo 8 iki 10 metų.

Sausio 18 d. Kalniečių ir Vilijampolės teritorijose sulaikyti įtariamieji: vyras (gimęs 1996m.) su narkotinėmis medžiagomis ,,amfetaminu" ir narkotinių medžiagų platintoja (gimusi 1970 m.). Pas moterį Vilijampolėje atlikus kratą rasta narkotinių medžiagų ,,amfetamino", svarstyklės ir maišeliai.   Prieš keletą mėnesių jai jau buvo pareikšti įtarimai dėl disponavimo narkotinėmis medžiagomis. Šiuo metu pilietei gresia laisvės atėmimas nuo 2 iki 8 metų.

Sausio 24 d. Kalniečių ir Eigulių teritorijose sulaikyti trys įtariamieji. Asmenys, disponuojantys narkotinėmis medžiagomis: moteris (gimusi 1986 m.) bei piliečiai (gimę 1996 m. ir 1978 m.). Tą pačią dieną vėlai vakare sulaikyti ir narkotinių medžiagų platintojai: ankščiau jau teisti vyras (gimęs 1988 m.) ir moteris (gimusi 1981 m.). Pas ją bute kratos metu rasta narkotinių medžiagų ir maišelių, o vyras narkotines medžiagas turėjo su savimi. Abiems paskirta kardomoji priemonė suėmimas. Platintojams gresia laisvės atėmimas nuo 2 iki 8 metų.

Sausio 26 d. Kauno miesto centre, netoli prekybos centro ,,Akropolis" surengus pasalą, sulaikytas galimai narkotinių medžiagų tiekėjas (gimęs 1978 m.). Pas pilietį, atlikus kratą, kriminalistai rado didelį kiekį galimai narkotinių medžiagų „amfetamino", svarstykles ir kitus tyrimui reikšmingus daiktus.

Tyrimą kontroliuoja ir organizuoja Kauno apygardos prokuratūros Kauno apylinkės prokuratūros Šeštojo skyriaus prokurorai.

Kauno apskr. VPK informacija
Aktualijos

 

 

 

 

 

 


Šiuo metu informacija teikiama šiais klausimais:
1) migracija (pasai, asmens tapatybės kortelės, užsieniečių teisinė padėtis Lietuvoje);
2) licencijavimas (leidimai laikyti (nešiotis) ginklus fiziniams asmenims, apsaugos darbuotojų pažymėjimai ir kt.);
3) kaip tapti policijos pareigūnu (stojimas į Lietuvos policijos mokyklą ir Mykolo Romerio universitetą).

Virtualus turas apie Lietuvos policiją
Paieška policijos įstaigų naujienose
Nuo
iki
Paieškos žodis:
 
 
 
 
 
 
  
 
 
  
 
  
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Biudžetinė įstaiga
Saltoniškių g. 19, LT-08105 Vilnius, Lietuva
Tel. (8 5) 271 9731, faks. (8 5) 271 9978
El. paštas info@policija.lt
PVM mokėtojo kodas Nr. LT100005428413 Duomenys apie Policijos departamentą prie VRM kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre
Kodas 188785847
Informacija atnaujinta: 2017-01-30