Į pradžią
Paieška
Svetainės medis
Rašyti laišką
Spausdinimo versija
Į titulinį
Ginti. Saugoti. Padėti.

Vaiko sumušimu įtariami artimieji - sulaikyti

2017-01-26

Kauno apskrities vyriausiajame policijos komisariate (toliau - Kauno apskr. VPK) vyko trumpa spaudos konferencija dėl sausio 25 d. apie 23.50 val. Kėdainiuose, Mindaugo g., sunkiai sumušto mažamečio, gimusio 2012 m. Atvykę greitosios medicinos pagalbos darbuotojai vaiką, kuris dėl patirtų sužalojimų buvo praradęs sąmonę, nedelsiant pristatė į gydymo įstaigą.

Policijos pareigūnai sulaikė du įtariamuosius - vaiko motiną, gimusią 1993 m., bei jos sugyventinį, gimusį 1989 m., kuris ir iškvietė greitosios medicinos pagalbos medikus. Nustatyta, kad abu asmenys buvo blaivūs. „Ryt bus sprendžiamas klausimas dėl griežčiausios kardomosios priemonės skyrimo įtariamiesiems.", - teigia Kauno apygardos prokuratūros 1-ojo baudžiamojo persekiojimo skyriaus vyriausiasis prokuroras Vitoldas Guliavičius.

Įtariamieji policijai bei Vaikų teisės apsaugos specialistams yra žinomi. 2016 m. lapkričio mėnesį buvo pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl galimo mažamečio sveikatos sutrikdymo. „Prokurorui priėmus procesinį sprendimą nutraukti ikiteisminį tyrimą dėl duomenų trūkumo. Visa informacija buvo perduota Vaikų teisių apsaugos tarnybai, nuspręsta šeimą įtraukti į stebėsenos grupę. Daugiau pranešimų dėl šios šeimos nebuvo gauta.", - teigia Kauno apskr. VPK Kriminalinės policijos sunkių nusikaltimų tyrimo valdybos viršininkas Gintautas Žukauskas.

Dėl šio įvykio pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 135 str. 2 d., dėl sunkaus sveikatos sutrikdymo. Įtariamiesiems už tai gresia laisvės atėmimas iki dvylikos metų.
Tyrimą kontroliuoja ir organizuoja Kauno apygardos prokuratūros 1-ojo baudžiamojo persekiojimo skyriaus prokurorai.

Kauno apskr. VPK informacija
Aktualijos

 

 

 

 

 

 


Šiuo metu informacija teikiama šiais klausimais:
1) migracija (pasai, asmens tapatybės kortelės, užsieniečių teisinė padėtis Lietuvoje);
2) licencijavimas (leidimai laikyti (nešiotis) ginklus fiziniams asmenims, apsaugos darbuotojų pažymėjimai ir kt.);
3) kaip tapti policijos pareigūnu (stojimas į Lietuvos policijos mokyklą ir Mykolo Romerio universitetą).

Virtualus turas apie Lietuvos policiją
Paieška policijos įstaigų naujienose
Nuo
iki
Paieškos žodis:
 
 
 
 
 
 
  
 
 
  
 
  
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Biudžetinė įstaiga
Saltoniškių g. 19, LT-08105 Vilnius, Lietuva
Tel. (8 5) 271 9731, faks. (8 5) 271 9978
El. paštas info@policija.lt
PVM mokėtojo kodas Nr. LT100005428413 Duomenys apie Policijos departamentą prie VRM kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre
Kodas 188785847
Informacija atnaujinta: 2017-01-27