Į pradžią
Paieška
Svetainės medis
Rašyti laišką
Spausdinimo versija
Į titulinį
Ginti. Saugoti. Padėti.

Klaipėdos pareigūnai sulaikė visą vilkiką galimai Danijoje pavogtų prekių (video)

2017-01-26

Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kriminalinės policijos organizuoto nusikalstamumo tyrimo valdybos (VPK KPONTV) pareigūnai sulaikė galimai Danijoje pavogtas didelės vertės prekes.

Praėjusią savaitę, nakties metu, uostamiesčio KPONTV pareigūnai Telšių r. sulaikė vienos Telšiuose užregistruotos individualios įmonės vilkiką su puspriekabe. Vilkiką vairavo įmonės darbuotojas - 1990 metais gimęs šiaulietis. Puspriekabės apžiūros metu teisėsaugininkai aptiko 397 gamyklines pakuotes su elektriniais diskiniais pjūklais bei dėžes su įvairiais drabužiais.

Krovinys buvo sulaikytas įtarus, kad aptiktos didelės vertės prekės yra pavogtos ar kitokiu nusikalstamu būdu įgytos užsienyje. Apytikslė krovinio rinkos vertė - daugiau nei 200 000 Eur. Vairuotojas teisėsaugininkams pateikė, įtariama, suklastotus tarptautinius krovinių transportavimo važtaraščius.

Įvykio vietos apžiūros metu policijos pareigūnai pastebėjo ir vilkiką lydėjusį visureigį, kuris padidinęs greitį nuvažiavo link Telšių miesto. Buvo gauta duomenų, kad galimai pavogtą krovinį lydėjo individualios įmonės savininkas, 31 metų amžiaus telšiškis, ir jo bičiulis, 1972 metais gimęs, anksčiau ne kartą teistas Plungės rajono gyventojas. Abu asmenys, padedant Telšių apskrities VPK KPONTS pareigūnams, sulaikyti Telšiuose.

Sulaikytiesiems pareikšti įtarimai dėl disponavimo didelės vertės nusikalstamu būdu gautu turtu. Įmonės direktorius suimtas, kitiems įtariamiesiems paskirtos švelnesnės už suėmimą kardomosios priemonės.

Ikiteisminį tyrimą organizuoja ir jam vadovauja Klaipėdos apygardos prokuratūros Organizuotų nusikaltimų ir korupcijos tyrimo skyrius.

Už disponavimą didelės vertės nusikalstamu būdu gautu turtu baudžiama bauda arba areštu, arba laisvės atėmimu iki 4 metų.

Lietuvos kriminalinės policijos biuro informacija
Aktualijos

 

 

 

 

 

 


Šiuo metu informacija teikiama šiais klausimais:
1) migracija (pasai, asmens tapatybės kortelės, užsieniečių teisinė padėtis Lietuvoje);
2) licencijavimas (leidimai laikyti (nešiotis) ginklus fiziniams asmenims, apsaugos darbuotojų pažymėjimai ir kt.);
3) kaip tapti policijos pareigūnu (stojimas į Lietuvos policijos mokyklą ir Mykolo Romerio universitetą).

Virtualus turas apie Lietuvos policiją
Paieška policijos įstaigų naujienose
Nuo
iki
Paieškos žodis:
 
 
 
 
 
 
  
 
 
  
 
  
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Biudžetinė įstaiga
Saltoniškių g. 19, LT-08105 Vilnius, Lietuva
Tel. (8 5) 271 9731, faks. (8 5) 271 9978
El. paštas info@policija.lt
PVM mokėtojo kodas Nr. LT100005428413 Duomenys apie Policijos departamentą prie VRM kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre
Kodas 188785847
Informacija atnaujinta: 2017-01-27