Į pradžią
Paieška
Svetainės medis
Rašyti laišką
Spausdinimo versija
Į titulinį
Ginti. Saugoti. Padėti.

Privalome savo elgesiu, drausme, kultūra stengtis būti pavyzdžiu kitiems

2017-01-26

Sausio 24 d. Šiaulių apskrities policijos viršininko įsakymu už šiurkštų tarnybinį nusižengimą iš tarnybos atleistas 29 metų Raseinių rajono policijos komisariato Reagavimo skyriaus vyriausiasis patrulis Kastytis Andrikis. Vidaus tarnyboje jis tarnauja nuo   2008 metų rudens. Tačiau  Šiaulių apskrities policijos kolektyve tai - trumpiausiai dirbęs pareigūnas. Jis dirbti į  Raseinių policijos komisariatą iš Jonavos komisariato, kur dirbo taip pat tokiose pareigose, perėjo tik sausio 2 d.

Pareigūnas  karjerą sužlugdė savo neatsakingu elgesiu - sausio 4-osios vakare jis atėjo į darbą neblaivus. Jo kraujyje buvo nustatyta  0,42 ‰ (promilės) etilo alkoholio. Vidaus tyrimų poskyris dėl šio fakto atliko  tarnybinį patikrinimą ir konstatavo, kad  pareigūnas  pažeidė Valstybės tarnybos įstatymą, Lietuvos policijos pareigūnų etikos kodekso  principus  ir Šiaulių apskrities vyriausiojo policijos komisariato Vidaus tvarkos taisyklių  nuostatus dėl draudimo darbuotojams  darbo metu darbo vietoje vartoti alkoholinius gėrimus, būti neblaiviems ar apsvaigusiems nuo narkotinių ar toksinių medžiagų.  

Lietuvos policijos pareigūnų etikos kodekse nurodyta, kad policijos pareigūnas savo veikloje turi nepiktnaudžiauti psichiką veikiančiomis medžiagomis, vadovautis visuotinai priimtomis moralės normomis, saugoti profesinę garbę, savo gerą vardą ir elgtis taip, kad savo veiksmais ar elgesiu nežemintų policijos pareigūno vardo,   būti pavyzdžiu kitiems asmenims.

„Jokių nuolaidų nedarysime niekam, nei jaunam, nei patyrusiam. Tie kurie vairuos automobilį būdami girti, bus darbo vietoje neblaivūs ar kitaip žemins policijos pareigūno vardą, bus atleisti iš tarnybos. Privalome savo elgesiu, drausme, kultūra stengtis būti pavyzdžiu kitiems asmenims, visada prisiminti, kad pagal mūsų elgesį sprendžiama apie visą policiją ir jos pareigūnus," - ne kartą yra pareiškęs Šiaulių apskrities policijos viršininkas Rimantas Bobinas.

Šaulių apskr. VPK informacija
Aktualijos

 

 

 

 

 

 


Šiuo metu informacija teikiama šiais klausimais:
1) migracija (pasai, asmens tapatybės kortelės, užsieniečių teisinė padėtis Lietuvoje);
2) licencijavimas (leidimai laikyti (nešiotis) ginklus fiziniams asmenims, apsaugos darbuotojų pažymėjimai ir kt.);
3) kaip tapti policijos pareigūnu (stojimas į Lietuvos policijos mokyklą ir Mykolo Romerio universitetą).

Virtualus turas apie Lietuvos policiją
Paieška policijos įstaigų naujienose
Nuo
iki
Paieškos žodis:
 
 
 
 
 
 
  
 
 
  
 
  
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Biudžetinė įstaiga
Saltoniškių g. 19, LT-08105 Vilnius, Lietuva
Tel. (8 5) 271 9731, faks. (8 5) 271 9978
El. paštas info@policija.lt
PVM mokėtojo kodas Nr. LT100005428413 Duomenys apie Policijos departamentą prie VRM kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre
Kodas 188785847
Informacija atnaujinta: 2017-01-26