Į pradžią
Paieška
Svetainės medis
Rašyti laišką
Spausdinimo versija
Į titulinį
Ginti. Saugoti. Padėti.

Sulaikius automobiliu neteisėtą alkoholį gabenusį vyrą, atskleistas visu pajėgumu veikęs bravoras (video)

2017-01-25

Ketvirtą mėnesį dirbantys pagal naująjį veiklos modelį, Telšių apskrities vyriausiojo policijos komisariato Veiklos skyriaus pareigūnai vis labiau pastebi apčiuopiamą pokyčių naudą. Didžiąją laiko dalį praleisdami prižiūrimose teritorijose, pareigūnai betarpiškai bendrauja su gyventojais, nustato vis daugiau pažeidimų bei demaskuoja neteisėtą veiką vykdančius asmenis. Tai patvirtina ir sausio 24-osios rytą, patruliuojant Telšių rajone, sutiktas 230 litrų nelegalaus alkoholio distiliato automobiliu gabenęs 25-erių Plungės rajono gyventojas. Jį sulaikius ir nusekus į miško tankmę, iš kurios ir pastebėtas išvažiuojantis automobilis, aptiktas ir gabento neteisėto alkoholio gamybos „taškas".

Automobilyje aptikus neteisėtą krovinį, Veiklos skyriaus pareigūnams kilo įtarimų, jog netoliese miške gali vykti šio nelegalaus alkoholio distiliato gamyba, todėl, pagalbon pasitelkę kinologą su tarnybiniu šunimi, leidosi į paiešką. Sekdami sniege išmintu miško taku, pareigūnai netrukus priėjo suręstą pašiūrę, kurioje visu pajėgumu plušėjo du vyrai. Sukdamiesi radijuje skambančios muzikos ritmu, 25 ir 40 metų Plungės rajono gyventojai kurstė ugnį ir akylai stebėjo vykstantį gamybos procesą. Elektros energiją, reikalingą įvairiems prietaisams veikti, bravoro šeimininkai „skolinosi" iš netoliese esančio vienkiemio.

Netikėtai užklupti pačiame darbų įkarštyje, įtariamieji buvo sulaikyti, o jų įkurdintame bravore iš viso rasta 241,5 litrų pagaminto nelegalaus alkoholio distiliato bei 8 tonos gamybai paruošto raugo. Įtariamuosius pristatę į areštinę, pareigūnai ėmėsi visų bravore sumontuotų įrenginių naikinimo darbų.

Trijulės atžvilgiu pradėti ikiteisminiai tyrimai pagal LR BK 201 str. (Neteisėtas naminių stiprių alkoholinių gėrimų, nedenatūruoto ar denatūruoto etilo alkoholio, jų skiedinių (mišinių) ir aparatų jiems gaminti gaminimas, laikymas, gabenimas ar realizavimas). Įtariamiesiems gresia bauda arba laisvės atėmimas iki 5 metų.

Vadovaujantis Lietuvos Respublikos Konstitucijos 31 str., asmuo laikomas nekaltu, kol jo kaltumas neįrodytas įstatymo nustatyta tvarka ir nepripažintas įsiteisėjusiu teismo nuosprendžiu.

Telšių apskr. VPK informacija
Aktualijos

 

 

 

 

 

 


Šiuo metu informacija teikiama šiais klausimais:
1) migracija (pasai, asmens tapatybės kortelės, užsieniečių teisinė padėtis Lietuvoje);
2) licencijavimas (leidimai laikyti (nešiotis) ginklus fiziniams asmenims, apsaugos darbuotojų pažymėjimai ir kt.);
3) kaip tapti policijos pareigūnu (stojimas į Lietuvos policijos mokyklą ir Mykolo Romerio universitetą).

Virtualus turas apie Lietuvos policiją
Paieška policijos įstaigų naujienose
Nuo
iki
Paieškos žodis:
 
 
 
 
 
 
  
 
 
  
 
  
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Biudžetinė įstaiga
Saltoniškių g. 19, LT-08105 Vilnius, Lietuva
Tel. (8 5) 271 9731, faks. (8 5) 271 9978
El. paštas info@policija.lt
PVM mokėtojo kodas Nr. LT100005428413 Duomenys apie Policijos departamentą prie VRM kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre
Kodas 188785847
Informacija atnaujinta: 2017-01-25