Į pradžią
Paieška
Svetainės medis
Rašyti laišką
Spausdinimo versija
Į titulinį
Ginti. Saugoti. Padėti.

Telšių rajono gyventojas „VW Golf“ gabeno 18 750 eurų vertės kontrabandinį krovinį

2017-01-23

Sausio 19-os dienos popietę, apie 11.43 val., Telšių r., Varnių gyvenvietėje, Telšių apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kriminalinės policijos ekonominių nusikaltimų tyrimo skyriaus pareigūnams sustabdžius automobilį „VW GOLF", jo viduje aptiktas 18 750 eurų vertės kontrabandinių cigarečių „Fest" krovinys.

Baltarusiškomis banderolėmis ženklintus 7500 nelegalių cigarečių pakelius gabeno už automobilio vairo sėdėjęs 40-metis Telšių rajono gyventojas. Akivaizdu, kad kontrabandai vyras iš anksto buvo pasiruošęs - cigarečių kupinos dėžės buvo sutalpintos į dvidurio, aklinai galiniais langais užtamsinto automobilio saloną ir bagažinę. Visas aptiktas kontrabandinis krovinys ir jo slėptuve tapęs „VW Golf" konfiskuoti, įtariamojo atžvilgiu pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 1992 str. (Neteisėtas disponavimas akcizais apmokestinamomis prekėmis). Už vertimąsi kontrabandą praeityje jau baustam Telšių rajono gyventojui gresia bauda arba laisvės atėmimas iki 7 metų (Vadovaujantis Lietuvos Respublikos Konstitucijos 31 str., asmuo laikomas nekaltu, kol jo kaltumas neįrodytas įstatymo nustatyta tvarka ir nepripažintas įsiteisėjusiu teismo nuosprendžiu).

Policijos pareigūnai nuolat imasi aktyvių veiksmų, nukreiptų į kovą su kontrabanda. Tačiau siekiant pažaboti šešėlinę nelegalių cigarečių ir alkoholio rinką, ypatingai svarbi ir visuomenės pagalba. Todėl pareigūnai, kreipdamiesi į gyventojus, ragina nebūti pasyviais stebėtojais ir kilus net menkiausiam įtarimui apie galimą neteisėtą disponavimą akcizais apmokestinamomis prekėmis, apie tai informuoti policiją, anoniminiu pasitikėjimo tel. (8 444) 60345 arba bendruoju pagalbos centro tel. 112.

Telšių apskr. VPK informacija
Aktualijos

 

 

 

 

 

 


Šiuo metu informacija teikiama šiais klausimais:
1) migracija (pasai, asmens tapatybės kortelės, užsieniečių teisinė padėtis Lietuvoje);
2) licencijavimas (leidimai laikyti (nešiotis) ginklus fiziniams asmenims, apsaugos darbuotojų pažymėjimai ir kt.);
3) kaip tapti policijos pareigūnu (stojimas į Lietuvos policijos mokyklą ir Mykolo Romerio universitetą).

Virtualus turas apie Lietuvos policiją
Paieška policijos įstaigų naujienose
Nuo
iki
Paieškos žodis:
 
 
 
 
 
 
  
 
 
  
 
  
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Biudžetinė įstaiga
Saltoniškių g. 19, LT-08105 Vilnius, Lietuva
Tel. (8 5) 271 9731, faks. (8 5) 271 9978
El. paštas info@policija.lt
PVM mokėtojo kodas Nr. LT100005428413 Duomenys apie Policijos departamentą prie VRM kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre
Kodas 188785847
Informacija atnaujinta: 2017-01-23