Į pradžią
Paieška
Svetainės medis
Rašyti laišką
Spausdinimo versija
Į titulinį
Ginti. Saugoti. Padėti.
Veikla /

VPSP projektai

DĖL POLICIJOS DEPARTAMENTO ĮGYVENDINAMŲ VALDŽIOS IR PRIVATAUS SUBJEKTŲ PARTNERYSTĖS PROJEKTŲ

Informuojame, kad Policijos departamentas prie Vidaus reikalų ministerijos, vadovaudamasis Lietuvos Respublikos viešųjų pirkimų, atliekamų gynybos ir saugumo srityje, įstatymo nuostatomis, 2017 m. gegužės 11 d. paskelbė pirkimą dėl dviejų valdžios ir privataus subjektų partnerystės projektų - „Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato pastato Kaune, Radvilėnų pl. 1, projektavimas, statyba ir paslaugų teikimas" (toliau - Kauno AVPK projektas) ir „Panevėžio apskrities vyriausiojo policijos komisariato pastato kartu su areštine Panevėžyje, Beržų g. 46, projektavimas, statyba ir paslaugų teikimas" (toliau - Panevėžio AVPK projektas), įgyvendinimo.

Pirkimas bus vykdomas skelbiamų derybų būdu ir jį sudarys dvi atskiros pirkimo dalys - I dalis apima Kauno AVPK projekto įgyvendinimą, o II dalis - „Panevėžio AVPK projekto įgyvendinimą. Ūkio subjektai turi galimybę teikti pasiūlymus arba vienai pirkimo daliai, arba iš karto abiem.

Atkreipiame dėmesį, kad nuo šiol visas susirašinėjimas dėl projektų ir pirkimo procedūrų, įskaitant prašymų, paklausimų teikimas, atsakymų gavimas ir pan., bus vykdomas tik Centrinės viešųjų pirkimų informacinės sistemos (CVP IS) priemonėmis. Policijos departamento prie Vidaus reikalų ministerijos svetainėje http://www.policija.lt/index.php?id=40012 ir VšĮ Centrinės projektų valdymo agentūros svetainėje www.ppplietuva.lt nuo šiol bus skelbiama tik bendro pobūdžio informacija apie projektų įgyvendinimo eigą.

Registracijos prie CVP IS procedūros aprašymą galima rasti adresu:

http://www.cvpp.lt/index.php?fileid=66&task=download&option=com_quickfaq&Itemid=71.

Prašymo registruotis prie CVP IS pateikimo procedūros aprašymą galima rasti adresu:

http://www.cvpp.lt/index.php?fileid=68&task=download&option=com_quickfaq&Itemid=71.

-----------------

Siekiant efektyviai eksploatuoti policijos infrastruktūrą, užtikrinti sąlygas tinkamai vykdyti policijos funkcijas Vilniaus, Kauno ir Panevėžio apskrities vyriausiųjų policijos komisariatų teritorijose, taip pat siekiant policijos įstaigoms suteikti tinkamas tarnybines patalpas, vykdomi šie projektai:

Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Vilniaus m. 1 PK pastato bei Areštinės projektavimo, statybos ir paslaugų teikimo projektas

Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato pastato projektavimo, statybos ir paslaugų teikimo projektas  

Panevėžio apskrities vyriausiojo policijos komisariato pastato kartu su Areštine projektavimo, statybos ir paslaugų teikimo projektas


Informuojame, kad 2017 m. balandžio 11 d. Policijos departamento būstinėje vyko susitikimas su Viešųjų pirkimų tarnybos Gynybos ir saugumo skyriaus bei Valstybės saugumo departamento atstovais, kurio metu atsižvelgiant į „Panevėžio apskrities vyriausiojo policijos komisariato pastato kartu su areštine Panevėžyje, Beržų g. 46, projektavimas, statyba ir paslaugų teikimas" bei „Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato pastato Kaune, Radvilėnų pl. 1, projektavimas, statyba ir paslaugų teikimas" projektų apimtį bei ekspertų išsakytas pastabas ir rekomendacijas investuotojų atranką nuspręsta vykdyti pagal Lietuvos Respublikos viešųjų pirkimų, atliekamų gynybos ir saugumo srityje, įstatymą.

Atsakymai į dažniausiai užduodamus klausimus (iki 2017-04-18)


Daugiau informacijos apie projektą - el. paštu: vpsp@policija.lt

 

Aktualijos

 

 

 

 

 

 


Šiuo numeriu teikiama informacija su migracija (pasai, asmens tapatybės kortelės, užsieniečių teisinė padėtis Lietuvoje) ir licencijavimu (leidimai laikyti (nešiotis) ginklus fiziniams asmenims, apsaugos darbuotojų pažymėjimai ir kt.) susijusiais klausimais.

Virtualus turas apie Lietuvos policiją
 
 
 
 
 
 
  
 
 
  
 
  
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Biudžetinė įstaiga
Saltoniškių g. 19, LT-08105 Vilnius, Lietuva
Tel. (8 5) 271 9731, faks. (8 5) 271 9978
El. paštas info@policija.lt
PVM mokėtojo kodas Nr. LT100005428413 Duomenys apie Policijos departamentą prie VRM kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre
Kodas 188785847
Informacija atnaujinta: 2017-05-12