Į pradžią
Paieška
Svetainės medis
Rašyti laišką
Spausdinimo versija
Į titulinį
Ginti. Saugoti. Padėti.

Pirmieji kovos su narkotikais rezultatai – sulaikyti 3 asmenys, disponavę narkotikais

2017-01-13
Sausio 11 d., Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai sulaikė 3 asmenis, neteisėtai disponavusius narkotinėmis medžiagomis.

Pareigūnai, turėdami duomenų, kad vienas 33 metų vyras kitam 38 metų vyrui pardavė narkotinių medžiagų, gautą informaciją patikrino. Pirmiausia buvo sulaikytas pirkėjas. Pas jį asmens kratos metu rasta, kaip įtariama, kokaino. Netrukus buvo sulaikytas ir kitas vyriškis, įtariamas narkotinių medžiagų pardavinėjimu. Tiek pas patį tauragiškį, tiek jo bute, esančiame Tauragėje, Miško g., pareigūnai aptiko galimai tokios pačios medžiagos kaip ir pas pirkėją. Taip pat pas pardavėją pareigūnai aptiko ir pinigus, kurie, kaip įtariama, buvo gauti iš minėtos nusikalstamos veikos. Kiek vėliau, apie 15.50 val., pareigūnai užfiksavo dar vieną neteisėto disponavimo narkotinėmis medžiagomis atvejį Tauragėje. Reaguodami į gautą pranešimą, kad dar vienas vyriškis taip pat galimai turi narkotinių medžiagų, pareigūnai jį patikrino. Pas 33 metų tauragiškį, taip pat aptikta, kaip įtariama, narkotinių medžiagų. Policija toliau aiškinasi įvykio aplinkybes.

Dėl minėtų nusikalstamų veikų pradėti ikiteisminiai tyrimai. Už neteisėtą disponavimą narkotinėmis ar psichotropinėmis medžiagomis pirkėjui ir vyrui, sulaikytam Tremtinių kel., gresia bauda, areštas arba laisvės atėmimas iki 2 metų. Vyrui, kaip įtariama, pardavusiam narkotines medžiagas, gresia laisvės atėmimas nuo 2 iki 8 metų.

Praėjusiais metais Tauragės rajone buvo buvo nubausta 30 asmenų, kurie vartojo narkotines medžiagas. Nors lyginant su 2015 m. šis skaičius sumažėjo, problema niekur neišnyko. Statistika rodo, kad vis daugiau jaunimo iki 29 m. vartoja narkotines medžiagas. Siekdami kovoti su šia nusikalstama veika, pareigūnai kreipiasi į gyventojus, prašydami informuoti policiją apie jiems žinomus neteisėtus disponavimo narkotinėmis medžiagomis atvejus ir kartu siekti sumažinti šią probelmą. Apie Jums žinomas panašaus pobūdžio nusikalstamas veikas galite pranešti:
• Policijos budėtojų telefonu (8 446) 20 270;
• Anoniminiu policijos pasitikėjimo telefonu (8 446) 61 952;
• Bendruoju pagalbos telefonu 112.

Pareigūnai įspėja, kad įsigaliojus naujam Lietuvos Respublikos administracinių nusižengimų kodeksui, baudžiamoji atsakomybė numatyta už bet kokio kiekio narkotinių medžiagų turėjimą.


Tauragės apskr. VPK informacija
Aktualijos

 

 

 

 

 

 


Šiuo metu informacija teikiama šiais klausimais:
1) migracija (pasai, asmens tapatybės kortelės, užsieniečių teisinė padėtis Lietuvoje);
2) licencijavimas (leidimai laikyti (nešiotis) ginklus fiziniams asmenims, apsaugos darbuotojų pažymėjimai ir kt.);
3) kaip tapti policijos pareigūnu (stojimas į Lietuvos policijos mokyklą ir Mykolo Romerio universitetą).

Virtualus turas apie Lietuvos policiją
Paieška policijos įstaigų naujienose
Nuo
iki
Paieškos žodis:
 
 
 
 
 
 
  
 
 
  
 
  
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Biudžetinė įstaiga
Saltoniškių g. 19, LT-08105 Vilnius, Lietuva
Tel. (8 5) 271 9731, faks. (8 5) 271 9978
El. paštas info@policija.lt
PVM mokėtojo kodas Nr. LT100005428413 Duomenys apie Policijos departamentą prie VRM kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre
Kodas 188785847
Informacija atnaujinta: 2017-01-13