Į pradžią
Paieška
Svetainės medis
Rašyti laišką
Spausdinimo versija
Į titulinį
Ginti. Saugoti. Padėti.

Kupiškio policijos komisariate – jaunieji policijos rėmėjai

2017-01-09

Panevėžio apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kupiškio rajono policijos komisariate jaunieji policijos rėmėjai susitiko su bendruomenės pareigūne Gintare Šližyte ir pakartotinai susipažino su jaunųjų jaunųjų policijos rėmėjų nuostatais, aptarė jaunųjų policijos rėmėjų veiklos tikslus, savanoriaujančio jaunimo teises ir pareigas, atliekant jaunųjų policijos rėmėjų veiklą. Gintarė Šližytė domėjosi jaunuolių idėjomis, siūlymais, kalbėjo apie jų savanoriavimo policijoje organizavimą.

Jaunimas išreiškė norą aktyviai dalyvauti prevencinėse akcijose, priemonėse, siekiant kurti saugią aplinką gatvėse, mokyklų prieigose. Bendruomenės pareigūnė jaunimui pristatė policijos įgyvendinamą su jaunimu veiklą, projektus, skirtus jaunimui, siekiant populiarinti policijos pareigūnų specialybę, kelti jaunimo pasitikėjimą policijos pareigūnais ir kartu bendradarbiauti įgyvendinant bendrą veiklą.

Į susitikimą atvyko ir AB „Energijos skirstymo operatorius" Prevencijos skyriaus specialistas Rytis Meškauskas. Jis supažindino su vagysčių iš elektros ir dujų tinklų žemėlapiu, pristatė pagrindinius vagysčių objektus ir dažniausiai pasitaikančius vagysčių ir sukčiavimo atvejus. Jaunuosius policijos rėmėjus skatino nebūti abejingus daromiems nusikaltimams.

Tęsiant jaunimo iniciatyvas, pagal Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos projektą „Mes - Kupiškio policijos jaunimas", bendruomenės pareigūnė Viktorija Aelita Budrienė kartu projekto dalyviais ir jaunaisiais policijos rėmėjais vyko į Subačiaus senelių globos namus, Kupiškio socialinių paslaugų centrą ir su garbingo amžiaus senoliais surengė atšvaitų gaminimo popietę. Globos namų gyventojai, dalyvaujantys saugios kaimynystės grupių judėjime, šiltai priėmė pareigūnę ir jaunuosius policijos rėmėjus ir noriai įsitraukė į veiklą. Bendromis jėgomis buvo pagaminti įvairių spalvų ir formų atšvaitai.

Subačiuje jaunieji policijos rėmėjai išdalijo spalvingus atšvaitus pėstiesiems.

Panevėžio apskr. VPK Kupiškio r. PK informacija
Aktualijos

 

 

 

 

 

 


Šiuo metu informacija teikiama šiais klausimais:
1) migracija (pasai, asmens tapatybės kortelės, užsieniečių teisinė padėtis Lietuvoje);
2) licencijavimas (leidimai laikyti (nešiotis) ginklus fiziniams asmenims, apsaugos darbuotojų pažymėjimai ir kt.);
3) kaip tapti policijos pareigūnu (stojimas į Lietuvos policijos mokyklą ir Mykolo Romerio universitetą).

Virtualus turas apie Lietuvos policiją
Paieška policijos įstaigų naujienose
Nuo
iki
Paieškos žodis:
 
 
 
 
 
 
  
 
 
  
 
  
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Biudžetinė įstaiga
Saltoniškių g. 19, LT-08105 Vilnius, Lietuva
Tel. (8 5) 271 9731, faks. (8 5) 271 9978
El. paštas info@policija.lt
PVM mokėtojo kodas Nr. LT100005428413 Duomenys apie Policijos departamentą prie VRM kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre
Kodas 188785847
Informacija atnaujinta: 2017-01-09