Į pradžią
Paieška
Svetainės medis
Rašyti laišką
Spausdinimo versija
Į titulinį
Ginti. Saugoti. Padėti.

Startavo policijos informacijos teikimas telefonu 8 700 60000

2016-12-05
E. Onaičio nuotr.

Nuo šiandien, gruodžio 5-osios, policija pradėjo teikti informaciją telefonu 8 700 60000 visais, su migracija susijusiais klausimais - apie pasus, asmens tapatybės korteles, užsieniečių teisinę padėtį Lietuvoje.

Policijos departamento Informacijos teikimo centras paslaugą teikti pradėjo nuo migracijos klausimų (tik migracijos klausimais konsultuos bent 2-3 mėnesius). Kitas klausimų grupes įjungs etapais. Pažymėtina, kad konsultavimas elektroniniu paštu bus įjungtas tik tuomet, kuomet bus konsultuojama apie visas policijos teikiamas administracines paslaugas. Centras dirbs tik darbo dienomis, 8-18 val. (penktadieniais 8-16.45 val.). Konsultuojama ir anglų bei rusų kalbomis.

Informaciją teikia ne pareigūnai, o specialiai šioms funkcijoms atlikti apmokyti darbuotojai, dirbantys pagal darbo sutartį. Šiuo metu jų yra 6. Darbuotojai apmokyti pagal specialiai jiems parengtą mokymų programą, kurios metu dėmesys buvo skiriamas tiek turiniui (migracijos klausimams), tiek aptarnavimo kompetencijoms bei bendrosioms kompetencijoms ugdyti, tiek praktikai.

Jokios skubios policijos pagalbos centras neteiks ir nesidubliuos su Bendrojo pagalbos centro tel. 112. Įrašytas pranešimas pokalbio pradžioje praneš asmenims, kad esant skubios pagalbos poreikiui, jie kreiptųsi tel. 112. Jei, vis dėlto, tokie asmenys prisiskambins ir jiems reikės skubios pagalbos, centro darbuotojai klaus, kur asmuo yra ir pagal tai nukreips skambučius atitinkamo apskrities vyriausiojo policijos komisariato Operatyvaus valdymo skyriui (jei nustatyti nepavyks - Vilniaus apskr. VPK OVS).

Artimiausi keli mėnesiai bus skirti duomenims rinkti ir analizuoti, ruošiantis pradėti konsultuoti kitomis policijos veiklos temomis.

Aktualijos

 

 

 

 

 

 

 
Šiuo numeriu teikiama informacija su migracija susijusiais klausimais - apie pasus, asmens tapatybės korteles, užsieniečių teisinę padėtį Lietuvoje.

Virtualus turas apie Lietuvos policiją
Paieška Policijos departamento naujienose
Nuo
iki
Paieškos žodis:
 
 
 
 
 
 
  
 
 
  
 
  
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Biudžetinė įstaiga
Saltoniškių g. 19, LT-08105 Vilnius, Lietuva
Tel. (8 5) 271 9731, faks. (8 5) 271 9978
El. paštas info@policija.lt
PVM mokėtojo kodas Nr. LT100005428413 Duomenys apie Policijos departamentą prie VRM kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre
Kodas 188785847
Informacija atnaujinta: 2016-12-05