Į pradžią
Paieška
Svetainės medis
Rašyti laišką
Spausdinimo versija
Į titulinį
Ginti. Saugoti. Padėti.

Projekto kūrinys – Policijos lėlių teatras

2015-11-17

Lapkričio 16 dieną Pasvalio rajono policijos komisariate įvyko Policijos lėlių teatro spektaklio „Roko istorija" premjera. Policijos lėlių teatras buvo sukurtas pagal Policijos komisariato parengtą prevencinio ir teisinio švietimo projektą vaikams ir jaunimui, kurį finansavo Policijos departamento prie Vidaus reikalų ministerijos Viešosios policijos valdyba. Projekto „Policijos lėlių teatras" tikslas - ugdyti vaikų tinkamo elgesio visuomenėje normas ir atsakomybę, užimti vaikus prasminga ir turininga veikla, gerinti policijos įvaizdį.

Policijos lėlių teatro spektaklio pirmaisiais žiūrovais tapo Pasvalio šv. Jono krikštytojo parapijos vaikų dienos centro vaikai, į premjerą buvo pakvieti visi Pasvalio rajono ugdymo įstaigų vadovai ar jų atstovai. Jiems pristatyta vaikų užimtumo ir teisinio švietimo galimybė.

Spektaklio „Roko istorija" premjera prasidėjo policijos pareigūnių pasakojimu apie projekto sukūrimą. Tai pamokanti istorija apie berniuką, vardu Rokas, ir jo kelionę į parduotuvę, kurioje jis su draugu nesilaikė saugaus elgesio taisyklių, susitiko su nusikaltėliais. Laimė, berniukus išgelbėjo policijos bičiulis Amsis.

Policijos lėlių teatrui lėles ir scenos dekoracijas kūrė menininkė Elvyra Vilkienė, spektaklio scenarijų sukūrė Pasvalio Petro Vileišio gimnazijos teatro būrelio vadovė, režisierė Asta Liukpetrienė, lėles įkūnijo Pasvalio Petro Vileišio gimnazijos, Pasvalio Lėvens pagrindinės mokyklos ir Pajiešmenių pagrindinės mokyklos mokiniai, jaunieji policijos rėmėjai: Mantas Skvireckas, Eva Liukpetrytė, Paulina Merkelytė, Vakarė Gikytė, Domantė Latvėnaitė, Patricija Mažeikaitė, Jovita Kuodytė, Eglė Giniotytė, ir Arminta Astrauskaitė. 

Policijos teatro premjerą organizavo Policijos komisariato Viešosios policijos skyriaus Prevencijos poskyrio vyresnioji specialistė Jurgita Packevičienė ir specialistė Aušra Beltienė.

Panevėžio apskr. VPK Pasvalio r. PK informacija
Aktualijos

 

 

 

 

 

 


Šiuo metu informacija teikiama šiais klausimais:
1) migracija (pasai, asmens tapatybės kortelės, užsieniečių teisinė padėtis Lietuvoje);
2) licencijavimas (leidimai laikyti (nešiotis) ginklus fiziniams asmenims, apsaugos darbuotojų pažymėjimai ir kt.);
3) kaip tapti policijos pareigūnu (stojimas į Lietuvos policijos mokyklą ir Mykolo Romerio universitetą).

Virtualus turas apie Lietuvos policiją
Paieška policijos įstaigų naujienose
Nuo
iki
Paieškos žodis:
 
 
 
 
 
 
  
 
 
  
 
  
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Biudžetinė įstaiga
Saltoniškių g. 19, LT-08105 Vilnius, Lietuva
Tel. (8 5) 271 9731, faks. (8 5) 271 9978
El. paštas info@policija.lt
PVM mokėtojo kodas Nr. LT100005428413 Duomenys apie Policijos departamentą prie VRM kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre
Kodas 188785847
Informacija atnaujinta: 2015-11-17