Į pradžią
Paieška
Svetainės medis
Rašyti laišką
Spausdinimo versija
Į titulinį
Ginti. Saugoti. Padėti.

Renginyje kartu – ir motociklų vairuotojai, ir kelių policijos pareigūnai

2015-05-11

Gegužės 9 dieną, šeštadienį, sostinėje ir jos apylinkėse vyko motociklų vairuotojų renginys „Mototurizmo sprintas". Jame dalyvavo ne tik daugiau kaip 250 šių dviračių transporto priemonių vairuotojų, bet ir Lietuvos kelių policijos tarnybos pareigūnai su tarnybiniais motociklais, taip pat Lietuvos policijos kapelionas Algirdas Toliatas.

Renginio dalyvių tikslas - ne kuo greičiau nuvažiuoti iš taško A į tašką B, o suplanuoti kelionę taip, kad būtų atrasta ir pamatyta kuo daugiau nežinomų objektų. Motociklų turizmo komisijos pirmininkas Dmitrijus Ritchikas (Dmitrij Ritchik) atkreipė dėmesį, kad „Saugumas čia yra ypatingai svarbus, nes be jo kelionė gali pasibaigti dar neprasidėjusi. O kad kelionės planavimą, saugumą, pažinimą - apjungtum, turi būti intelektualus vairuotojas. Tokie ir yra šio renginio dalyviai".

Renginyje-pažintinėje kelionėje dalyvavo tiek pradedantieji, tiek ir patyrę motociklų vairuotojai su įvairių markių motociklais, taip pat ir mopedų vairuotojai. Ne tik gero kelio ir sėkmingo finišo, bet ir saugiai važinėti keliais šio renginio dalyviams linkėjo Lietuvos kelių policijos tarnybos Specialios paskirties skyriaus pareigūnas Romualdas Trainavičius. Motociklininkų susidomėjimo sulaukė specializuota ekskursija į Vilniaus Šv. arkangelo Mykolo bažnyčią, taip pat kiti mūsų kultūros paveldo objektai.

Šiandien, gegužės 11 d., gautas „Mototurizmo sprinto" organizatoriaus, Motociklų turizmo komisijos nario prie Lietuvos motociklų sporto federacijos Marko Dolgovo (Mark Dolgov) padėka:

„Siunčiu mūsų padėkos žodį dėl motociklininkų renginio „Mototurizmo sprintas", kuriame dalyvavо daugiau kaip 250 motociklininkų. Mūsų principai: atvirumas visiems motociklų modelių vairuotojams, krašto pažinimas ir saugus važiavimas. Todėl ačiū policijos pareigūnams už dalyvavimą. Ir džiaugiamės, kad Jūsų padedami galėjome dar labiau atkreipti dėmesį į saugų važiavimą motociklu, renginys praėjo sklandžiai".

Lietuvos kelių policijos tarnyba džiaugiasi, kad eisme dalyvauja ne tik nustatytą tvarką kelyje ignoruojantys, bet ir intelektualūs motociklų vairuotojai.

 

Lietuvos kelių policijos tarnybos informacija
Aktualijos

 

 

 

 

 

 


Šiuo metu informacija teikiama šiais klausimais:
1) migracija (pasai, asmens tapatybės kortelės, užsieniečių teisinė padėtis Lietuvoje);
2) licencijavimas (leidimai laikyti (nešiotis) ginklus fiziniams asmenims, apsaugos darbuotojų pažymėjimai ir kt.);
3) kaip tapti policijos pareigūnu (stojimas į Lietuvos policijos mokyklą ir Mykolo Romerio universitetą).

Virtualus turas apie Lietuvos policiją
Paieška Policijos departamento naujienose
Nuo
iki
Paieškos žodis:
 
 
 
 
 
 
  
 
 
  
 
  
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Biudžetinė įstaiga
Saltoniškių g. 19, LT-08105 Vilnius, Lietuva
Tel. (8 5) 271 9731, faks. (8 5) 271 9978
El. paštas info@policija.lt
PVM mokėtojo kodas Nr. LT100005428413 Duomenys apie Policijos departamentą prie VRM kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre
Kodas 188785847
Informacija atnaujinta: 2015-05-11