Į pradžią
Paieška
Svetainės medis
Rašyti laišką
Spausdinimo versija
Į titulinį
Ginti. Saugoti. Padėti.

Policijos sporto žmonės

2016-02-04
Gražvydas Jusaitis. Šią policijos pareigūno pavardę išgirdau bemaž prieš aštuonerius metus, pradėjusi profesinį kelią Alytaus policijoje, nors veidą buvau mačiusi daug anksčiau: didelį įspūdį padarė Alytuje dažnai matomas policijos pareigūnas. Tik vėliau iš aplinkinių pasakojimų įsitikinau, kad Gražvydą galime vadinti patrulių tarnybos legenda.
2015-03-16
Neseniai Marijampolės apskr. VPK pradėjo darbuotis naujai paskirtas fizinio rengimo ir sportinės veiklos instruktorius Andrius Levanas. Tai paskutinė iš dešimties apskričių, turėsianti darbuotoją, kurio pagrindinė funkcija – policijos pareigūnų fizinis rengimas ir sportinės veiklos organizavimas. Siekdami geriau pažinti naująjį kolegą, uždavėme jam dešimt klausimų.
2014-08-05
Vilniaus aps. VPK rinktinės „Vytis" pareigūnas Vladas Navagrudskas jau metus dirba Lietuvos Respublikos atstovybėje Vašingtone. Net ir būdamas toli už Atlanto kolega nepamiršta savo pomėgio - bėgiojimo. Vladas jau spėjo sudalyvauti dviejuose maratonuose ir gausybėje kitų bėgimų.
2014-04-28
Balandžio 15-ąją per Alytaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato (VPK) darbuotojų pasitarimą už Lietuvos policijos šachmatų pirmenybėse moterų grupėje laimėtą pirmąją vietą iškilmingai apdovanota Odeta Petraitienė, Alytaus apskrities VPK Viešosios tvarkos skyriaus Prevencijos poskyrio vyriausioji specialistė. Džiugu, kad Lietuvos policijos šachmatų pirmenybėse Odeta neužleidžia pirmosios pozicijos antrus metus iš eilės.
2014-04-25
Bendraujantieji su Rūta niekaip nesugalvotų, kad kalbasi su sambo, dziudo ir universalios kovos Lietuvos, Europos ir pasaulio čempione. Atrodytų, puikių rezultatų sporte pasiekusi mergina turėtų būti išsiugdžiusi iš tolo atpažįstamą nugalėtojos laikyseną, aplinkiniams keliančią pagarbą ir susižavėjimą. Tačiau Rūta neišsiskiria iš minios.
2014-04-02
Policijos departamento Teisės skyriaus viršininkas įsitikinęs, kad geriau pyktį išlieti aikštėje, paisant taisyklių, nei namie ar darbe. Be to, regbis kuo puikiausiai ramina nervus ir teikia gerų emocijų. Ar žinojote, kad ilgametis mūsų kolega A. Jakutis - rimtas regbio žaidėjas ir šio sporto entuziastas?
2013-12-23
Alytaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato (VPK) fizinio ir kovinio parengimo grupės vyr. specialistas, instruktorius Edmantas SVIRINAVIČIUS dalijasi paties atrastais dalykais, susijusiais su grūdinimusi.
2013-12-10
Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Personalo skyriaus Profesinio ugdymo poskyrio vyriausiajam specialistui Linui ŠVAMBARIUI kone kasdien tenka įrodinėti kolegoms, kaip svarbu išmanyti bent elementarius saugumo ir savigynos dalykus - niekada nežinai, kada teks gintis nuo užpuoliko ar šokti į pagalbą artimui.
2013-11-19
Tuo įsitikinęs Antanas Gelažius, Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato (VPK) Personalo skyriaus Profesinio ugdymo grupės vyresnysis specialistas.
2013-11-18
Tęsdamas temą apie sporto šakas, Alytaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato fizinio ir kovinio parengimo grupės vyr. specialistas, instruktorius Edmantas SVIRINAVIČIUS šįkart - apie BĖGIMĄ.
2013-11-18
Net dvi Marijampolės apskrities policijos komisariato pareigūnės policijos dziudo pirmenybėse tapo nugalėtojomis. Marijampolės apskrities vyriausiojo policijos komisariato (VPK) Šakių rajono policijos komisariato Kriminalinės policijos tyrėja Aurelija Šukytė, svorio kategorijoje iki 65 kilogramų ir Marijampolės apskrities VPK Nusikaltimų skyriaus Smurtinių nusikaltimų poskyrio tyrėja Rūta Katkevičiūtė, svorio kategorijoje daugiau kaip 78 kilogramai, buvo geriausios.
2013-10-22
Iš Europos policijos krepšinio čempionato, kur dalyvavo su šalies pareigūnų rinktine, grįžęs vilkaviškietis Mangirdas Račius džiaugiasi iškovotu sidabro medaliu. Pareigūnas tikisi, kad tai dar ne paskutinis jo triumfas tokio lygio varžybose.
2013-10-17
Spalio 2 - 7 dienomis Turine (Italija) vyko 7-osios Europos policijos krepšinio pirmenybėse Lietuvos policijos krepšinio rinktinė patyrė tik vieną pralaimėjimą - finale nusileido Graikijos policijos rinktinei. Druskininkų policijos komisariato pareigūnams šis čempionatas buvo ypatingas, mat Lietuvos policijos krepšinio komandoje žaidė jų bendradarbis - Druskininkų PK Viešosios policijos skyriaus operatyvaus valdymo grupės vyresnysis postinis Giedrius Goberis.
2013-10-11
Kauno apskrities policijos bendruomenė džiaugiasi šiemet iš naujo suburtos Lietuvos policijos krepšinio rinktinės iškovotu sidabro medaliu Europos policijos krepšinio čempionate Turine. Kaip žinome, finale lietuviai 67:88 nusileido tik graikams ir pelnė sidabro medalius. Ypač smagu, kad kovose krepšinio aikštelėje dalyvavo ir mūsų kolega - Kauno apskrities VPK NTV SNTS tyrėjas Tomas Lukonaitis.
2013-10-04
Šiemet iš naujo suburta Lietuvos policijos krepšinio rinktinė sėkmingai pasirodė Italijoje vykusiame Europos čempionate. Ilgametis rinktinės žaidėjas ir kapitonas Gaudentas Puškorius šiemet dėl patirtos traumos priverstas praleisti čempionatą kaip žaidėjas, tačiau rinktinėje debiutavo vyriausiojo trenerio pareigose.
2012-09-16
Alytaus policijos pareigūnai turi kuo didžiuotis. Alytaus apskrities vyriausiajame policijos komisariate (VPK) tarnauja vaikštanti sporto ir gyvenimiškų patarimų enciklopedija, universalus sporto šakų žinovas ir propaguotojas – fizinio ir kovinio parengimo grupės vyr. specialistas, instruktorius Edmantas SVIRINAVIČIUS.
Aktualijos

 

 

 

 

 

 

 
Šiuo numeriu teikiama informacija su migracija susijusiais klausimais - apie pasus, asmens tapatybės korteles, užsieniečių teisinę padėtį Lietuvoje.

Virtualus turas apie Lietuvos policiją
 
 
 
 
 
 
  
 
 
  
 
  
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Biudžetinė įstaiga
Saltoniškių g. 19, LT-08105 Vilnius, Lietuva
Tel. (8 5) 271 9731, faks. (8 5) 271 9978
El. paštas info@policija.lt
PVM mokėtojo kodas Nr. LT100005428413 Duomenys apie Policijos departamentą prie VRM kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre
Kodas 188785847
Informacija atnaujinta: 2016-02-04