Į pradžią
Paieška
Svetainės medis
Rašyti laišką
Spausdinimo versija
Į titulinį
Ginti. Saugoti. Padėti.

Konferencijoje pristatyti gerosios patirties pavyzdžiai

2007-12-13

Vilniuje vyksta Vidaus reikalų ministerijos organizuojama antroji kokybės konferencija „Viešojo administravimo kokybė – piliečiams“. Konferencijos metu pristatomi ir apdovanojami valstybės ir savivaldybių institucijų gerosios patirties pavyzdžiai. Šiais metais gerosios patirties pavyzdžiais iš viešojo administravimo srities buvo pripažinti 22 projektai.

Atlikusi kokybinį vertinimą, tarpžinybinė atrankos komisija geriausiu pripažino Kauno m. vyriausiojo policijos komisariato parengtą projektą „Policijos ir bažnytinės bendruomenės partnerystė“.
Projekto esmė – apsaugoti senyvo amžiaus žmones nuo šalyje išplitusios sukčiavimo formos, kuomet telefoniniai sukčiai, siųsdami trumpąsias žinutes, prašo pervesti pinigus į banko sąskaitą ar atnešti vertingų daiktų bei pinigų.
Kauniečių pasiūlytas kovos būdas – bendradarbiavimas su bažnytine bendruomene, kadangi didesnė dalis garbingo amžiaus žmonių lengviausiai pasiekiami maldos namuose.

Taip pat įvertinti ir dar du projektai: „Centralizuotas asmenų skundų (pranešimų) priėmimas, registravimas ir tyrimas“ ir „Gamtotvarkos priemonių įgyvendinimas Kupos upės slėnio teritorijoje“.
Šių projektų kūrėjams šiandien vykstančioje konferencijoje bus įteikti padėkos raštai ir paskirtos paskatinamosios premijos - 2008 m. dalyvauti Paryžiuje vyksiančioje 5-ojoje Kokybės konferencijoje.

Konferencijoje taip pat pristatyti ir aptarti dar 5 gerosios patirties pavyzdžiai. Du iš jų pateikė Kalėjimų departamentas prie Teisingumo ministerijos – „Išrinktieji“ ir Nuteistųjų rengimas savarankiškam gyvenimui, stiprinant motyvaciją integruotis į visuomenę ir darbo rinką, po vieną – Kauno miesto savivaldybė (Bendrojo vertinimo modelio taikymas), Tarptautinės policijos asociacijos Lietuvos skyriaus Vilniaus miesto poskyris (Socialinė pagalba šeimoms, kuriose pasireiškia smurtas) ir Statistikos departamentas prie Vyriausybės (Statistinių ataskaitų elektroninio surinkimo sistema).

Šaltinis: www.vrm.lt.

Aktualijos

 

 

 

 

 

 


Šiuo metu informacija teikiama šiais klausimais:
1) migracija (pasai, asmens tapatybės kortelės, užsieniečių teisinė padėtis Lietuvoje);
2) licencijavimas (leidimai laikyti (nešiotis) ginklus fiziniams asmenims, apsaugos darbuotojų pažymėjimai ir kt.);
3) kaip tapti policijos pareigūnu (stojimas į Lietuvos policijos mokyklą ir Mykolo Romerio universitetą).

Virtualus turas apie Lietuvos policiją
Paieška Policijos departamento naujienose
Nuo
iki
Paieškos žodis:
 
 
 
 
 
 
  
 
 
  
 
  
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Biudžetinė įstaiga
Saltoniškių g. 19, LT-08105 Vilnius, Lietuva
Tel. (8 5) 271 9731, faks. (8 5) 271 9978
El. paštas info@policija.lt
PVM mokėtojo kodas Nr. LT100005428413 Duomenys apie Policijos departamentą prie VRM kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre
Kodas 188785847
Informacija atnaujinta: 2008-09-15