Į pradžią
Paieška
Svetainės medis
Rašyti laišką
Spausdinimo versija
Į titulinį
Ginti. Saugoti. Padėti.

VRS pensininkų sąjungos pirmininku perrinktas A.Medelis

2012-09-18

Šiandien Policijos departamente vyko Vidaus reikalų sistemos pensininkų sąjungos ataskaitinis susirinkimas.

Jo metu aptartas buvusių policijos pareigūnų socialinių garantijų užtikrinimas ir problemos, kalbėta apie buvusių Vidaus reikalų sistemos darbuotojų įtraukimą į aktyvią policijos veiklą.

Policijos generalinio komisaro pavaduotojas Algirdas Stončaitis, sveikindamas buvusius bendražygius siūlė vienytis, aktyviau kovoti už savo teises, galvoti apie esamų pareigūnų įtraukimą į visuomeninių organizacijų veiklą. „Atsargos pareigūnai yra didelė jėga, todėl susivienijus ir įtraukus į ją visos šalies buvusius pareigūnus galima pasiekti svarių rezultatų ir tinkamai atstovauti policijos veteranus"-teigė A.Stončaitis.

Po pirmininko, narių, revizijos ataskaitų vykusiame balsavime, organizacijos pirmininku trečiai kadencijai išrinktas Algimantas Medelis.

VRS pensininkų sąjungos tikslas - vienyti Lietuvos Respublikos vidaus reikalų sistemos pensininkus, ginti jų teises ir rūpintis tolimesniu pensijų įstatymų tobulinimu bei materialine parama.

Aktualijos
MIGRACIJOS PASLAUGOS


Informuojame, kad nuo 2016 m. sausio 1 d. į asmens tapatybės korteles ir valstybės tarnautojo pažymėjimus bus įrašomi ne Gyventojų registro tarnybos, o Asmens dokumentų išrašymo centro sertifikatai. Rengiantis sertifikavimo veiklos perėmimui, nuo š. m. gruodžio 23 d. bus vykdomi Sertifikavimo centro modernizavimo darbai, todėl  nebus techninių galimybių išrašyti asmens tapatybės korteles skubos tvarka (per 1 darbo dieną ir per 5 darbo dienas). Prašymų išduoti asmens tapatybės korteles skubos tvarka priėmimas migracijos tarnybose nuo š. m. gruodžio 23 d. bus sustabdytas.
Prašymų išduoti asmens tapatybės korteles skubos tvarka (per 5 darbo dienas) priėmimas migracijos tarnybose atnaujintas nuo 2016 m. sausio 18 d. Apie galimybę išduoti asmens tapatybės korteles skubos tvarka (per 1 darbo dieną) informuosime papildomai.
Prašymų išduoti asmens tapatybės korteles bendra tvarka bei prašymų išduoti pasus bendra tvarka, skubos tvarka per 1 darbo dieną ir per 5 darbo dienas priėmimas vyks įprasta tvarka.
 
Iš anksto atsiprašome už nepatogumus.

Paieška Policijos departamento naujienose
Nuo
iki
Paieškos žodis:
 
 
 
 
 
 
  
 
 
  
 
  
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Biudžetinė įstaiga
Saltoniškių g. 19, LT-08105 Vilnius, Lietuva
Tel. (8 5) 271 9731, faks. (8 5) 271 9978
El. paštas info@policija.lt
PVM mokėtojo kodas Nr. LT100005428413 Duomenys apie Policijos departamentą prie VRM kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre
Kodas 188785847
Informacija atnaujinta: 2012-09-18