Į pradžią
Paieška
Svetainės medis
Rašyti laišką
Spausdinimo versija
Į titulinį
Ginti. Saugoti. Padėti.

VRS pensininkų sąjungos pirmininku perrinktas A.Medelis

2012-09-18

Šiandien Policijos departamente vyko Vidaus reikalų sistemos pensininkų sąjungos ataskaitinis susirinkimas.

Jo metu aptartas buvusių policijos pareigūnų socialinių garantijų užtikrinimas ir problemos, kalbėta apie buvusių Vidaus reikalų sistemos darbuotojų įtraukimą į aktyvią policijos veiklą.

Policijos generalinio komisaro pavaduotojas Algirdas Stončaitis, sveikindamas buvusius bendražygius siūlė vienytis, aktyviau kovoti už savo teises, galvoti apie esamų pareigūnų įtraukimą į visuomeninių organizacijų veiklą. „Atsargos pareigūnai yra didelė jėga, todėl susivienijus ir įtraukus į ją visos šalies buvusius pareigūnus galima pasiekti svarių rezultatų ir tinkamai atstovauti policijos veteranus"-teigė A.Stončaitis.

Po pirmininko, narių, revizijos ataskaitų vykusiame balsavime, organizacijos pirmininku trečiai kadencijai išrinktas Algimantas Medelis.

VRS pensininkų sąjungos tikslas - vienyti Lietuvos Respublikos vidaus reikalų sistemos pensininkus, ginti jų teises ir rūpintis tolimesniu pensijų įstatymų tobulinimu bei materialine parama.

Aktualijos

 

 

 

 

 

 

 
Šiuo numeriu teikiama informacija su migracija susijusiais klausimais - apie pasus, asmens tapatybės korteles, užsieniečių teisinę padėtį Lietuvoje.

Virtualus turas apie Lietuvos policiją
Paieška Policijos departamento naujienose
Nuo
iki
Paieškos žodis:
 
 
 
 
 
 
  
 
 
  
 
  
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Biudžetinė įstaiga
Saltoniškių g. 19, LT-08105 Vilnius, Lietuva
Tel. (8 5) 271 9731, faks. (8 5) 271 9978
El. paštas info@policija.lt
PVM mokėtojo kodas Nr. LT100005428413 Duomenys apie Policijos departamentą prie VRM kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre
Kodas 188785847
Informacija atnaujinta: 2012-09-18