Į pradžią
Paieška
Svetainės medis
Rašyti laišką
Spausdinimo versija
Į titulinį
Ginti. Saugoti. Padėti.
Apklausa
Kaip vertinate planuojamą kriminalinės policijos pertvarką?
Seniai reikėjo tokios pertvarkos;
Pertvarkos reikia, tačiau ne tokios;
Jokių pertvarkų kriminalinėje policijoje nereikia;
Neteko girdėti apie pertvarkas kriminalinėje policijoje.
   Archyvas

Rukloje - karinė sportinė stovykla vaikams

2007-07-30
2007 m. liepos 30 d. iš Jonavos rajono policijos komisariato į Ruklą iškeliavo 20 vaikų. Susirinkę vaikai, su nekantrumu laukė atvažiuojančių karių, nes visi buvo pasiruošę vykti į Didžiojo Lietuvos etmono Jonušo Radvilos mokomąjį pulką. Šio pulko teritorijoje jau ketvirtus metus rengiama karinė–sportinė stovykla „Vyriškumo ugdymas“ vaikams, įrašytiems į policijos rizikos grupės vaikų apskaitą bei į Jonavos pataisos inspekcijos įskaitą. Šiemet pirmą kartą į stovyklą atvyko ir Ruklos Pabėgėlių priėmimo centre gyvenančių šeimų vaikai. Stovykloje, truksiančioje 7 dienas, vaikai išbandys savo ištvermę karinės stovyklos sąlygomis, didins savo saviraišką sporte ir meninėje veikloje, išbandys savo jėgas kliūčių ruože. Šia prevencine veikla, tikimasi išmokyti vaikus atsparumo žalingiems įpročiams, spręsti savo problemas be alkoholio, narkotikų ir rūkymo, taip pat suteikti žinių apie policijos pareigūnų ir kariuomenės atstovų vykdomą veiklą bei jų darbo ypatumus.
Aktualijos
Dėl paso ir asmens tapatybės kortelės išdavimo reikėtų kreiptis į bet kurį teritorinės policijos įstaigos migracijos padalinį.
Paieška Policijos departamento naujienose
Nuo
iki
Paieškos žodis:
 
 
 
 
  
 
  
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Biudžetinė įstaiga
Saltoniškių g. 19, LT-08105 Vilnius, Lietuva
Tel. (8 5) 271 9731, faks. (8 5) 271 9978
El. paštas info@policija.lt
PVM mokėtojo kodas Nr. LT100005428413 Duomenys apie Policijos departamentą prie VRM kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre
Kodas 188785847
Informacija atnaujinta: 2008-07-21