Į pradžią
Paieška
Svetainės medis
Rašyti laišką
Spausdinimo versija
Į titulinį
Ginti. Saugoti. Padėti.

Rukloje - karinė sportinė stovykla vaikams

2007-07-30
2007 m. liepos 30 d. iš Jonavos rajono policijos komisariato į Ruklą iškeliavo 20 vaikų. Susirinkę vaikai, su nekantrumu laukė atvažiuojančių karių, nes visi buvo pasiruošę vykti į Didžiojo Lietuvos etmono Jonušo Radvilos mokomąjį pulką. Šio pulko teritorijoje jau ketvirtus metus rengiama karinė–sportinė stovykla „Vyriškumo ugdymas“ vaikams, įrašytiems į policijos rizikos grupės vaikų apskaitą bei į Jonavos pataisos inspekcijos įskaitą. Šiemet pirmą kartą į stovyklą atvyko ir Ruklos Pabėgėlių priėmimo centre gyvenančių šeimų vaikai. Stovykloje, truksiančioje 7 dienas, vaikai išbandys savo ištvermę karinės stovyklos sąlygomis, didins savo saviraišką sporte ir meninėje veikloje, išbandys savo jėgas kliūčių ruože. Šia prevencine veikla, tikimasi išmokyti vaikus atsparumo žalingiems įpročiams, spręsti savo problemas be alkoholio, narkotikų ir rūkymo, taip pat suteikti žinių apie policijos pareigūnų ir kariuomenės atstovų vykdomą veiklą bei jų darbo ypatumus.
Aktualijos
MIGRACIJOS PASLAUGOS


Informuojame, kad nuo 2016 m. sausio 1 d. į asmens tapatybės korteles ir valstybės tarnautojo pažymėjimus bus įrašomi ne Gyventojų registro tarnybos, o Asmens dokumentų išrašymo centro sertifikatai. Rengiantis sertifikavimo veiklos perėmimui, nuo š. m. gruodžio 23 d. bus vykdomi Sertifikavimo centro modernizavimo darbai, todėl  nebus techninių galimybių išrašyti asmens tapatybės korteles skubos tvarka (per 1 darbo dieną ir per 5 darbo dienas). Prašymų išduoti asmens tapatybės korteles skubos tvarka priėmimas migracijos tarnybose nuo š. m. gruodžio 23 d. bus sustabdytas.
Prašymų išduoti asmens tapatybės korteles skubos tvarka (per 5 darbo dienas) priėmimas migracijos tarnybose atnaujintas nuo 2016 m. sausio 18 d. Apie galimybę išduoti asmens tapatybės korteles skubos tvarka (per 1 darbo dieną) informuosime papildomai.
Prašymų išduoti asmens tapatybės korteles bendra tvarka bei prašymų išduoti pasus bendra tvarka, skubos tvarka per 1 darbo dieną ir per 5 darbo dienas priėmimas vyks įprasta tvarka.
 
Iš anksto atsiprašome už nepatogumus.

Paieška Policijos departamento naujienose
Nuo
iki
Paieškos žodis:
 
 
 
 
 
 
  
 
 
  
 
  
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Biudžetinė įstaiga
Saltoniškių g. 19, LT-08105 Vilnius, Lietuva
Tel. (8 5) 271 9731, faks. (8 5) 271 9978
El. paštas info@policija.lt
PVM mokėtojo kodas Nr. LT100005428413 Duomenys apie Policijos departamentą prie VRM kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre
Kodas 188785847
Informacija atnaujinta: 2008-07-21