Į pradžią
Paieška
Svetainės medis
Rašyti laišką
Spausdinimo versija
Į titulinį
Ginti. Saugoti. Padėti.

Nacionalinės integruotos informacinės sistemos (NIIS) sukūrimas

2011-02-01
Internete, radijuje, spaudoje, televizijoje pilna įvairaus pobūdžio skelbimų. Siūlomas labai gerai apmokamas darbas užsienyje, susipažinti ir pan. Pavyzdžiui, „Siūlomas gerai apmokamas darbas Švedijoje, „Volvo" gamykloje. Darbo užmokestis - 10.000,00 Lt. Kalbų mokėjimas ar speciali kvalifikacija nebūtina" arba „Ieškau gražios panelės, studentės ar jaunos mamytės slaptam ilgalaikiam bendravimui, galiu pilnai materialiai aprūpinti".
2011-01-25
Šiandien Policijos departamente vyksta projekto „Nacionalinės integruotos informacinės sistemos (NIIS), skirtos kovai su tarptautiniu organizuotu nusikalstamumu, susijusiu su prekyba žmonėmis, sukūrimas, kuriuo sudaromos sąlygos jungimuisi su nacionaliniais Interpolo ir Europolo padaliniais bei kitomis ES valstybėmis narėmis" baigiamoji konferencija.
2011-01-05
2010 m. gruodžio 20 d. įgyvendinta pagrindinė projekto "Nacionalinės integruotos informacinės sistemos (toliau - NIIS), skirtos kovai su tarptautiniu organizuotu nusikalstamumu, susijusiu su prekyba žmonėmis, sukūrimas, kuriuo sudaromos sąlygos jungimuisi su nacionaliniais Interpolo ir Europolo padaliniais bei kitomis ES valstybėmis narėmis" veikla - NIIS diegimo paslaugos.
2010-10-19
Spalio 18 d. visoje Europos Sąjungoje minėta kovos su prekyba žmonėmis diena. Pirmais metais, 2007 m. spalio 18 d., Lietuvoje būtent policija ėmėsi iniciatyvos paminėti šią dieną surengdama apvalaus stalo diskusiją ir suburdama atsakingas valstybės institucijas, nevyriausybines ir tarptautines organizacijas, diplomatus bendram dialogui. Pirmasis dialogas buvo orientuotas į prekybos žmonėmis prevencijos stiprinimą. Susitikimo metu leidykla „Alma Littera" pristatė dviejų policijos pareigūnų prevencijos tikslais parašytą romaną „Garbės reikalas" apie tarptautinę prekybą žmonėmis.
2010-10-18
2010 m. spalio 12 d., įgyvendinant projektą „Nacionalinės integruotos informacinės sistemos (NIIS), skirtos kovai su tarptautiniu organizuotu nusikalstamumu, susijusiu su prekyba žmonėmis, sukūrimas, kuriuo sudaromos sąlygos jungimuisi su nacionaliniais Interpolo ir Europolo padaliniais bei kitomis ES valstybėmis narėmis", tarp Policijos departamento prie Lietuvos Respublikos vidaus reikalų ministerijos ir UAB „ATEA" pasirašyta paslaugų pirkimo-pardavimo sutartis Nr. 5-IL-711 „Nacionalinės integruotos informacinės sistemos sukūrimo paslaugų pirkimas" (toliau - Sutartis).
2010-10-04
Prekyba žmonėmis yra latentinis (nematomas, paslėptas) nusikaltimas, todėl tikslių duomenų, kiek kasmet parduodama ir išnaudojama žmonių, nėra. Jungtinės Tautos yra nurodžiusios, kad gali būti parduota ir išnaudojama apie 2,5 mln. žmonių pasaulyje, iš jų apie 270 000 Europos Sąjungoje. Jungtinių Amerikos Valstijų valstybės departamentas nurodo, kad kasmet pasaulyje parduodama apie 800 000 žmonių, iš kurių apie 80 procentų yra moterys ir mergaitės. Aukos išnaudojamos prostitucijai, priverstiniam darbui, pornografijai, sandoriai sudaromi siekiant panaudoti žmogaus organus, audinius, ląsteles, įvaikinti ir begalei kitų atvejų. Potencialios aukos įtraukiamos apgaule, pažadais, įtikinėjimu, skatinimu, fizine, psichine prievarta, pasinaudojant aukos priklausomumu, pažeidžiamumu, kitais būdais.
Aktualijos

 

 

 

 

 

 


Šiuo numeriu teikiama informacija su migracija (pasai, asmens tapatybės kortelės, užsieniečių teisinė padėtis Lietuvoje) ir licencijavimu (leidimai laikyti (nešiotis) ginklus fiziniams asmenims, apsaugos darbuotojų pažymėjimai ir kt.) susijusiais klausimais.

Virtualus turas apie Lietuvos policiją
 
 
 
 
 
 
  
 
 
  
 
  
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Biudžetinė įstaiga
Saltoniškių g. 19, LT-08105 Vilnius, Lietuva
Tel. (8 5) 271 9731, faks. (8 5) 271 9978
El. paštas info@policija.lt
PVM mokėtojo kodas Nr. LT100005428413 Duomenys apie Policijos departamentą prie VRM kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre
Kodas 188785847
Informacija atnaujinta: 2011-02-01