Į pradžią
Paieška
Svetainės medis
Rašyti laišką
Spausdinimo versija
Į titulinį
Ginti. Saugoti. Padėti.

LIETUVOS POLICIJOS VYSTYMOSI GAIRĖS

Policijos departamento naujienos

2017-07-21
Dviejų stambiausių šiemet operacijų metu tarptautinė teisėsaugos bendruomenė išardė ir uždarė dvi didžiausias nelegalias elektronines prekyvietes - „Hansa Market" ir „AlphaBay". Išskirtinės svarbos operacijose dalyvavo ir Lietuvos kriminalinės policijos biuro pareigūnai.
2017-07-21
Lietuvos kelių policijos tarnyba informuoja, kad per savaitę, liepos 14-20 d. (penktadienį-ketvirtadienį), mūsų šalies keliuose eismo įvykiuose žuvo 9 žmonės (5 vyrai ir 4 moterys, jų amžiaus vidurkis - 53-eji metai). Tarp žuvusiųjų: 4 vairuotojai (2 motociklų), 4 keleiviai ir 1 pėsčiasis (pėsčiųjų perėjoje).
2017-07-20
Policijos komisariato registruojamų įvykių suvestinėse vos ne kiekvieną dieną galima skaityti pranešimus apie smurto protrūkius artimoje aplinkoje. Nors 24 metų joniškėlietis Lukas Želvys policijoje dirba dar tik trejus metus, tačiau jau ne kartą ekstremaliose situacijose pasižymėjo kaip puikus psichologas.
2017-07-18
Pakeliui namo po tarnybos du Šiaulių apskrities pareigūnai ankstų šeštadienio rytą Šiauliuose sulaikė neblaivų vairuotoją ir galbūt taip nuo nelaimės apsaugojo kitus eismo dalyvius.
2017-07-18
Dauguma šalies studentų šiuo metu atostogauja, tačiau Lietuvos policijos mokyklos kursantams ši savaitė pati svarbiausia jų mokymosi procese. Antradienį nuo ankstyvo ryto jiems prasidėjo asmens įgytų kompetencijų vertinimas.
2017-07-17
Lietuvos policijos kriminalistinių tyrimų centrui kartu su Latvijos policijos Kriminalistinių tyrimų departamentu bei Centrine projektų valdymo agentūra (toliau - CPVA) buvo patikėta įgyvendinti Europos Sąjungos Dvynių projektą „Tolesnis gebėjimų tirti nusikaltimo vietą vystymas" Makedonijoje.
2017-07-17
Šiauliečius pašiurpinusį ir policijos pareigūnų reikalavimą sustoti ignoravusį neblaivų vairuotoją sustabdė tik kūlverstis automobiliu, kurio vairavimo patirties stokojantis 32 metų šiaulietis dėl didžiulio greičio nebesuvaldė.
2017-07-17
Kodėl ši keliolika metų rengiama stovykla išskirtinė? Pirmiausia, ji - vienintelė Lietuvoje, kurioje motyvuotas jaunimas, turintis planų ateityje papildyti pareigūnų gretas, gali betarpiškai susipažinti iškart bent su keturiomis vidaus reikalų tarnybomis - policijos, pasieniečių, ugniagesių gelbėtojų ir viešojo saugumo.

Policijos įstaigų naujienos

2017-07-21
Kai liepos 18-osios popietę Šiauliuose, Vytauto g., gyvenantis vyras išgirdo savo sutuoktinės pokalbį fiksuoto ryšio telefonu, iš karto sukluso. Žmona kalbėjosi su dukra apie pastarąją ištikusią nelaimę - griūdama sužalojo mergaitę ir jai reikalingi pinigai sužalotosios gydymo išlaidoms padengti.
2017-07-21
Klaipėdos apskrities policijos viršininkas gavo telšiškės, ponios Irenos Daubarienės padėką Plungės rajono policijos komisariato pareigūnams.
2017-07-20
Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kriminalinės policijos nusikaltimų nuosavybei tyrimo valdyboje šiuo metu pradėti ir atliekami 3 ikiteisminiai tyrimai Kauno apskrityje nukentėjusių įmonių, kurios patyrė daugiau nei 10 000 eurų žalą.
2017-07-20
Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kriminalinės policijos organizuoto nusikalstamumo tyrimo valdybos ir Klaipėdos apygardos prokuratūros Organizuotų nusikaltimų ir korupcijos tyrimo skyriaus pareigūnai baigė penkis ikiteisminis tyrimus dėl narkotinių ir psichotropinių medžiagų platinimo.
2017-07-20
Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kelių policijos valdybos pareigūnai pakartotinai įspėja, jog už naudojimąsi mobiliojo ryšio priemonėmis vairuojant gresia piniginė bauda, o už įspėjamųjų signalų nerodymą - ne tik ji, bet ir teisės vairuoti atėmimas.
2017-07-19
Liepos 19-23 dienomis Palangos-Kretingos-Klaipėdos kelių sankirtoje vyks automobilių tradicinės tarptautinės „ENEOS 1006 km" automobilių žiedinės lenktynės, todėl numatoma eismo apribojimų.
2017-07-19
Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Operatyvaus valdymo skyriaus pareigūnai, koordinuojantys mieste dirbančių policijos pajėgų darbą, sugebėjo ir patys sulaikyti plėšimu įtariamų jaunuolių grupę.
2017-07-17
Į Marijampolės apskrities vyriausiąjį policijos komisariatą pastaruoju metu kreipiasi skirtingų vietovių gyventojai, kurie ryte ganyklose pasigenda savo arklių. Pareigūnai jau kuris laikas stebėjo šią tendenciją.
2017-07-14
Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Vilniaus miesto antrasis policijos komisariatas dažnai gauna gyventojų skundų dėl visuomeniniu transportu važiuojančių apsvaigusių, narkotines medžiagas vartojančių asmenų, nepagarbiai, įžeidžiančiai besielgiančių su kitais keleiviais ir sukeliančių konfliktus.
2017-07-14
Telšių apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnų paieškomų žmonių sąrašas vis kinta - tai pasipildo naujais, tai randami ieškoti anksčiau. Tačiau kai kurių besislapstančiųjų nuo ikiteisminio tyrimo, teismo ar bausmės atlikimo pavardės šmėžuoja ne vienerius metus.
2017-07-14
Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Vilniaus miesto šeštajame policijos komisariate paskelbta Linos Rimšaitės (gimusios 1985 m.) paieška. Liepos 13 d. trisdešimt dvejų metų moteris išėjo iš savo namų Pašilaičiuose, Vilniuje, ir negrįžo. Jos buvimo vieta šiuo metu nėra žinoma.
2017-07-14
Liepos 7 d. apie 4 val. Kaišiadorių mieste, viešoje vietoje, du jaunuoliai, gimę 2000 m. ir 1997 m., sumušė ir įstūmė į krūmus, o vėliau ir į konteinerį vyrą, gimusį 1988 m. Kaišiadorių r. PK pareigūnai, operatyviai sureagavę į gautą pranešimą, iš karto sulaikė įtariamuosius.
2017-07-13
Vos prieš dvi savaites demaskavę nelegalaus alkoholio distiliato prekybos tašką Kelmės r., Skogalio k., Telšių apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kelmės rajono policijos komisariato Veiklos skyriaus pareigūnai ir toliau aktyviai tęsia kovą su šešėline rinka.
2017-07-13
Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kriminalinės policijos organizuoto nusikalstamumo tyrimo valdybos pareigūnai sulaikė su organizuotu nusikalstamumu siejamą asmenį, pas kurį rasta narkotinė medžiaga - kokainas.
2017-07-11
Panevėžio apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kupiškio rajono policijos komisariatas aktyviai bendradarbiauja su Kupiškio kultūros centro Subačiaus padaliniu. Drauge organizuotoje Valstybės (Lietuvos karaliaus Mindaugo karūnavimo) dienos šventėje noriai dalyvavo ir jaunieji policijos rėmėjai.
ALT + S
Aktualijos

 

 

 

 

 

 


Šiuo numeriu teikiama informacija su migracija (pasai, asmens tapatybės kortelės, užsieniečių teisinė padėtis Lietuvoje) ir licencijavimu (leidimai laikyti (nešiotis) ginklus fiziniams asmenims, apsaugos darbuotojų pažymėjimai ir kt.) susijusiais klausimais.

Virtualus turas apie Lietuvos policiją
 
 
 
 
 
 
  
 
 
  
 
  
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Biudžetinė įstaiga
Saltoniškių g. 19, LT-08105 Vilnius, Lietuva
Tel. (8 5) 271 9731, faks. (8 5) 271 9978
El. paštas info@policija.lt
PVM mokėtojo kodas Nr. LT100005428413 Duomenys apie Policijos departamentą prie VRM kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre
Kodas 188785847